Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Anna Materna

Wynajem maszyn budowlanych
32-002 Kokotów 492 małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(12) 251 15 15
Adres korespondencyjny
32-002 Kokotów 492 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Anna Materna ma swoją siedzibę w Kokotowie, na obszarze powiatu wielickiego, w województwie małopolskim. Specjalizujemy się w wynajmowaniu sprzętu budowlanego, ogrodniczego i innych akcesoriów.
Produkty i usługi
Wynajem przyczep towarowych, wynajem sprzętu budowlanego czy ogrodniczego - to właśnie nasza broszka. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była nieustająco poszerzana tak, aby wszyscy znaleźli dokładnie to czego potrzebują. Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad dwudziestu siedmiu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych osób pozwala nam na zagwarantowanie najwyższej jakość naszego sprzętu oraz usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- Wynajem agregatów prądotwórczych,
- Wynajem rusztowań aluminiowych,
- Wynajem betoniarek,
- Wynajem szalunków ściennych.

Nasza bogata oferta sprzętu budowlanego to również narzędzia takie jak: młoty pneumatyczne, młoty udarowe, odkurzacze czy nożyce do blach. Jeśli trzeba możemy także wypożyczyć kamery inspekcyjne, nożyce do blachy czy szlifierki do betonu. Wynajem pomp do wody czy wynajem gwintownic to również my. Znajdą u nas Państwo także łamacze do glazury oraz kompresory i myjki wysokociśnieniowe. Polecamy również rusztowania jezdne.

Proponujemy także wynajem minikoparek oraz miniładowarek, które w znacznym stopniu ułatwiają przebieg procesu każdej budowy. Cały nasz asortyment to praktycznie kompletne wyposażenie potrzebne na każdą budowę.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy dzięki swojej obszernej wiedzy oraz stażowi w branży, są w stanie zawsze trafnie doradzić i wybrać sprzęt pod daną budowę. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich podejmowanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Piotr
Profesjonalizm,miła fachową pomoc,tanio i szybko