Łukasz Noga Prima Sort

Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji!

Hydraulicy
al. Dębowa 21, 32-005 Niepołomice małopolskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
536 792 675
Adres korespondencyjny
al. Dębowa 21, 32-005 Niepołomice małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Prima Sort specjalizuje się w branży instalacji Sanitarnych. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm naszej kadry pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie w kraju, jak i za granicami naszego państwa. Wybierając naszą firmę mają państwo GWARANCJĘ najlepszej obsługi oraz JAKOŚCI dokonanych usług.
Produkty i usługi
Rozwiązania techniczne projektujemy indywidualnie dopasowane do potrzeb inwestora. Dostarczamy materiały na teren budowy. Na wykonywane przez nas usługi udzielamy gwarancji.

Zajmujemy się konserwacją instalacji w obiektach mieszkalnych i obiektach przemysłowych. Wykonujemy też remonty istniejących już instalacji. Posiadamy autoryzacje na instalacje urządzeń grzewczych wiodących marek Bosch Junkers.

Oferujemy między innymi:

• Instalacje i przyłącza wodno-kanalizacyjne - przygotowujemy teren pod budowę. Wykonujemy kompleksowo przyłącza wodne i kanalizacyjne oraz budowę sieci dla domów, budynków przemysłowych, osiedli itp.
• Instalacje C.O. - instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej we wszelkich obiektach mieszkalnych i halach produkcyjnych.
• Instalacje ogrzewania podłogowego - w technologii mokrej (pokrywanie rur lub kabli wylewką) lub systemy do montażu na sucho dla podłóg drewnianych.
• Instalacje gazowe - na zewnątrz i wewnątrz budynków.
• Kotłownie - montaż i modernizacje kotłowni na wszystkie rodzaje paliwa.
• Odwodnienia (drenaże)

W celu ustalenia szczegółów współpracy oraz informacji dotyczących wolnych terminów proszę o kontakt telefoniczny:

Prima Sort Łukasz Noga
• TEL. 536 792 675
• E-MAIL: kontakt@primasortinstalacje.pl
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w kompleksowych pracach związanych z hydrauliką, montażami i instalacjami urządzeń sanitarnych w budynkach mieszkalnych zarówno domów jednorodzinnych jak i większych obiektów. Korzystamy z materiałów i technologi najlepszych polskich i europejskich producentów, dzięki czemu gwarantujemy Państwu trwałość i satysfakcje przez wiele lat.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, Kraków, limanowski, myślenicki, proszowicki, Tarnów, wielicki

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Michał
Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Przede wszystkim cechuje ją pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt. Instalacja wykonana bardzo solidnie i czysto. Termin dotrzymany przed czasem. Dziękuję za bardzo rzetelne doradztwo przy wybraniu asortymentu.

Słowa kluczowe

co,
c.o.,
cwu,