Łukasz Noga Prima Sort

Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji!

Hydraulicy
al. Dębowa 21, 32-005 Niepołomice małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Łukasz Noga Prima Sort

Informacje

Opis działalności
Firmę Prima Sort prowadzimy od 2016 roku. Nasza siedziba znajduje się w Niepołomicach, na terenie województwa małopolskiego. Właściciel to Łukasz Noga.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością są usługi związane z instalacjami sanitarnymi. Mamy duże doświadczenie zawodowe zdobyte przy pracy na wielu budowach i nie tylko. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć w kraju oraz za granicą usługi na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to:

- instalacje i przyłącza wodno-kanalizacyjne,
- instalacje C.O.,
- instalacje ogrzewania podłogowego,
- instalacje gazowe.

Poza tym proponujemy budowę kotłowni. Zapewniamy jej montaż oraz modernizacje. Wykonujemy także drenaże, czyli inaczej odwodnienia. Zawsze każdy projekt dokładnie omawiamy z Klientem. Planujemy go tak, by idealnie spełniał konkretne oczekiwania.

Wszelkie potrzebne materiały dowozimy bezpośrednio na teren budowy. W ramach przyłączy instalacji wodnych prowadzimy przygotowanie terenu pod budowę. Wykonujemy sieci dla domów, budynków przemysłowych, osiedli itp.

Instalujemy centralne ogrzewanie oraz ciepłą wodę do użytku w każdym budynku mieszkalnym i w halach produkcyjnych. Poza tym ogrzewania podłogowe zakładamy w technologii mokrej (pokrywanie rur lub kabli wylewką) lub też w na sucho dla podłóg drewnianych.

Do naszych obowiązków wliczają się także konserwacje instalacji. Przeprowadzamy je zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i w obiektach przemysłowych. Zlecić nam można wyremontowanie instalacji założonej już jakiś czas temu.

Możemy pochwalić się, że mamy autoryzację na instalacje urządzeń grzewczych marki Bosch Junkers.

Aby uzgodnić wszelkie szczegóły i dopytać o różne kwestie zachęcamy do wykonania telefonu na podany numer lub napisania wiadomości na adres mailowy:

Prima Sort Łukasz Noga
• TEL. 536 792 675
• E-MAIL: kontakt@primasortinstalacje.pl

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
tarnowski, wielicki, myślenicki, limanowski, brzeski, dąbrowski, krakowski, proszowicki, bocheński, krakowski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
I
J
mgr inż. Jarosław Bahrynowski
Jako kierownik budowy polecam w 100 %. Profesjonalizm, szybka rzetelna robota i zgrana drużyna.
M
Michał
Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Przede wszystkim cechuje ją pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt. Instalacja wykonana bardzo solidnie i czysto. Termin dotrzymany przed czasem. Dziękuję za bardzo rzetelne doradztwo przy wybraniu asortymentu.

Słowa kluczowe

co,
c.o.,
cwu,