Przetwarzaj.pl Sp. o.o.

Skup elektrośmieci, surowców wtórnych i złomu w każdej postaci

Złom i surowce wtórne
ul. Mokra 7H, 32-005 Niepołomice małopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Przetwarzaj.pl Sp. o.o.

Informacje

Opis działalności
Nasza firma nazywa się Przetwarzaj.pl. Działamy nie tylko jako zakład przetwarzania ZSEiE. Naszą misją jest także podnoszenie świadomości społeczeństwa odnośnie przetwarzania surowców wtórnych. Nasza siedziba mieści się w Niepołomicach, na terenie województwa małopolskiego. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Głównie skupiamy się na zbiórce oraz przetwarzaniu zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego w dowolnej postaci. Dla nas nasza działalność jest niezwykle ważna, ponieważ dzięki niej możemy uświadamiać jak ważny jest recykling oraz utylizacja materiałów szkodliwych dla środowiska.

Proponujemy:
- zbiórkę elektrośmieci
- skup podzespołów
- skup baterii i akumulatorów
- skup złomu
- skup metali kolorowych
- skup makulatury
Zapewniamy atrakcyjny cennik, który dodatkowo motywuje do oddawania zbędnych przedmiotów. Skupujemy na warunkach korzystnych przede wszystkim dla Klientów. Posiadamy odpowiednie narzędzia, urządzenia oraz teren, na którym bezpiecznie składujemy wszelkie zgromadzone surowce.

Dodatkowo, proponujemy także spotkania edukacyjne w szkołach i placówkach oświatowych. W skuteczny i ciekawy sposób przekazujemy swoją wiedzę wszystkim Zainteresowanym, podnosząc tym samym społeczną świadomość co do ekologii.

Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
J
Jfora779
Polecam. Bardzo miła i kompetentna obsługa, atrakcyjny cennik skupu złomu oraz znakomite warunki do przechowywania materiałów wtórnych.
E
Egyrur
Mają naprawdę atrakcyjny cennik za skup podzespołów. Polecam.
Z
Zita476
Skup złomu w korzystnej cenie. Polecam.
M
Moskva119
Polecam jako zadowolony Klient. Szybko sprzedałem cały swój złom i to w naprawdę atrakcyjnej cenie.
K
Kamyva865
Gwarantują naprawdę atrakcyjne warunki współpracy, z których warto skorzystać. Polecam.
R
Ryreta
Naprawdę warto skorzystać z ich propozycji. Gwarantują atrakcyjne ceny, obsługę oraz profesjonalne podejście do Klienta. Polecam.
G
Gia_kozycek
Polecam. Najlepszy skup surowców wtórnych w okolicy. Jego pracownicy to ludzie, którzy naprawdę angażują się w poprawę stanu otoczenia.