Kobamed S.C. Marcin Barczyński Aleksander Konturek

Przychodnia lekarska

Chirurdzy
pl. Zwycięstwa 11, 32-005 Niepołomice małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(12) 444 16 04
Kobamed S.C. Marcin Barczyński Aleksander Konturek

Informacje

Opis działalności
Przychodnia lekarska KOBAMED w Niepołomicach oferuje specjalistyczną opiekę lekarską od 2008 roku. Zrzeszamy lekarzy różnych specjalizacji, którzy zajmują się m.in. chirurgią ogólną, pediatrią, kardiologią i urazami ortopedycznymi.
Produkty i usługi
W naszych gabinetach wykonają Państwo badania takie jak:

- USG,
- EKG,
- biopsja,
- cytologia,
- badania laboratoryjne.

Nasi lekarze badają choroby wewnętrzne, gastrologiczne i choroby tarczycy. Za pomocą odpowiednich badań mogą postawić diagnozę i zlecić wybraną metodę leczenia. Wykonujemy USG jamy brzusznej, szyi, piersi, gruczołu krokowego i jąder. Ponadto zajmujemy się biopsją cienkoigłową z pełną oceną cytologiczną tarczycy, piersi i węzłów chłonnych.

Pobieramy krew i badamy ją w laboratoriach. Diagnostyka laboratoryjna to metoda, która pozwala na wykrycie wielu chorób. Personel został specjalnie przeszkolony do pobierania krwi u małych dzieci, które często negatywnie reagują na ten zabieg.
Oferujemy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej, np. botox. Usuwamy zmiany skórne, wrastających paznokcie i tłuszczaki.

Zapewniamy także konsultacje ginekologiczne i zabiegi takie jak cytologia, czy diagnozowanie płodu podczas ciąży.
Diagnozujemy choroby wątroby, choroby onkologiczne i wiele innych. Oferujemy konsultacje z zakresu urologii, gastrologii, pediatrii i psychiatrii. Wykonujemy szczepienia przeciw grypie, przeciw WZW-B i przeciwtężcowe.

Zapraszamy do rejestracji w przychodni KOBAMED drogą telefoniczną lub osobiście. Więcej informacji na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
świętokrzyskie, małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
J
Helena J.
Bardzo profesjonalna obsługa. Mili oraz fachowi lekarze. Dużym udogodnieniem jest możliwość płacenia kartą.
M
Maciej
Serdecznie polecam! bardzo mili lekarze.