Kobamed s.c. Marcin Barczyński,Aleksander Konturek

Badania oraz zabiegi z zakresu pediatrii, kardiologii i ortopedii

Praktyka lekarska
pl. Zwycięstwa 11, 32-005 Niepołomice małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(12) 444 16 04
Kobamed s.c. Marcin Barczyński,Aleksander Konturek

Informacje

Opis działalności
Kobamed to przychodnia lekarska, którą znajdą Państwo w Niepołomicach na terenie województwa małopolskiego. Lekarze specjaliści z wielu dziedzin medycyny oferują opiekę lekarską już od 2008 roku.
Produkty i usługi
Zdrowie to kluczowy element naszego życia. Wielu jednak pacjentów nie przepada za umawianiem wizyt w kilku placówkach. To właśnie dlatego powstał Kobamed. To przychodnia, w której załatwią Państwo wiele spraw jednocześnie. W naszych gabinetach lekarze przeprowadzają liczne badania, a także udzielają niezbędnych porad.

Do Kobamed mogą Państwo umówić się na przeprowadzenie między innymi takich badań jak:

- USG,
- EKG,
- biopsja,
- cytologia,
- badania laboratoryjne.

Co więcej, przeprowadzamy szczepienia, a także diagnozujemy różnego rodzaju choroby wewnętrzne, czy gastrologiczne. Nasi lekarze z chęcią pomogą Państwu przejść przez cały proces leczenia. Dokładnie objaśnią Państwu, na czym polegają zabiegi i w jaki sposób będą one wykonywane.

Dodatkowo oferujemy usługi pielęgniarskie takie jak pobieranie krwi, pomiar ciśnienia, czy wykonywania iniekcji podskórnych i domięśniowych. Zachęcamy także do skorzystania z naszych porad telefonicznych.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszej przychodni w Niepołomicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
małopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
N
Nikodem
Nie ma problemu z umówieniem się na wizytę. Przychodnia, która oferuje ogromną pomoc i opiekę lekarską.
G
Grażyna
W razie wątpliwości mogę zawsze zadzwonić i dowiedzieć się czegoś o planowanym dla mnie zabiegu. Lekarze bezproblemowo udzielają szczegółowych informacji o sposobach leczenia.
G
Gosia
Kobamed to dla mnie bardzo fajny wybór. Często muszę umawiać się na wizyty do lekarzy i jeździć po wielu placówkach. Tutaj wszyscy lekarze są w jednym miejscu. Załatwiam wiele spraw jednocześnie.