Fiemar

Sprzedaż mebli ogrodowych, ławek i stołów

Meble ogrodowe
ul. Trudna 12, 32-005 Niepołomice małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
501 176 549
Fiemar

Informacje

Opis działalności
Firma Fiemar mieści się w Niepołomicach i należy do Marcina Fiemy. Działalność jest prowadzona od 2008 roku. Nasza marka powstała z myślą o Klientach, którzy chcieliby wyposażyć się w dobrej jakości ławki parkowe i meble ogrodowe. Nasze produkty doskonale sprawdzają się u Klientów indywidualnych i w przestrzeni miejskiej.
Produkty i usługi
Posiadamy bogate doświadczenie w produkowaniu mebli ogrodowych, a także mebli dla instytucji publicznych. Na przełomie lat wykonaliśmy wiele produktów, które trafiły do Klientów prywatnych i komercyjnych. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu stworzyliśmy ofertę towarów, które cechuje wysoka jakość, a jednocześnie niska cena.

W naszej ofercie można znaleźć:
- ławki żeliwne,
- ławki stalowe,
- akcesoria ogrodowe.

Ławki żeliwne wyróżniają solidne odlewy oraz wysokiej jakości drewno z olchy i drzewa liściastego. Jest ono odporne na działanie promieni słonecznych i nie przepuszcza żywicy. Wybierane przez nas deski nie posiadają pęknięć ani dużych sęków. Drewno jest pokryte preparatem grzybobójczym, farbą ochronną i podwójną warstwą lakieru.

Elementy żeliwne, są formowanemaszynowo, dzięki czemu zachowują jednakowy wymiar i są stabilne. Elementy malujemy metodą proszkową, która pozwala uzyskać gładką powierzchnię. Posiadamy całe komplety mebli żeliwnych razem z ławkami i stołami. Produkty mogą trafić do restauracji, ogródków w kawiarniach, parków i prywatnych ogrodów.


Meble ze stali to tańsza, jednak równie ciekawa oferta dla naszych Klientów. Tutaj wykorzystujemy drewno świerkowe, które pokrywamy podkładem koloryzującym i impregnujemy materiał. Stal jest o wiele lżejsza niż żeliwo. Również pokrywamy ją metodą proszkową. Jej wykonanie jest tak samo solidne, jak przy meblach żeliwnych. Proponujemy różne wzory ławek i stołów, które można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Oferujemy Państwu także elementy małej architektury, takie jak stojaki na rowery lub kosze. Produkty, są bardzo zróżnicowane, jeżeli chodzi o wygląd, tak, aby pasowały do różnorakiej przestrzeni miejskiej i ogrodów. Posiadamy barierki ochronne, kosze do wkopania, do wbetonowania i kosze na stojaku.

Wszystkie produkty sprzedajemy w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Fiemar w Niepołomicach. Więcej informacji o produktach na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
C
Cajyka
Sprawdzony dostawca ławek miejskich oraz innych mebli dla przestrzeni publicznej.
G
Gycaguu
Duży wybór mebli ogrodowych. Staranne wykonanie i duża trwałość, polecam.