Fiemar

Solidne meble z żeliwa i stali

Hurtownie artykułów metalowych
ul. Trudna 12, 32-005 Niepołomice małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 176 549
Fiemar

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Fiemar znajdującą się w Niepołomicach. Działamy jako producent mebli ogrodowych oraz elementów małej architektury. Zapewniamy szeroki wybór solidnych mebli z żeliwa oraz stali. Gwarantujemy wysoką jakość asortymentu i sprawną realizację zamówień.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem kompletów mebli do ogrodów oraz ławek miejskich. Dostarczamy wysokiej jakości meble dla przestrzeni publicznych takich, jak między innymi: rynki, parki, skwerki zieleni czy place. Nasze wyroby sprawdzą się też w ogródkach restauracyjnych czy prywatnych ogrodach.

W produkcji mebli korzystamy z formowanych maszynowo elementów żeliwnych. Korzystając ze sprawdzonych materiałów, uzyskujemy meblem i elementy architektury miejskiej o dużej odporności na korozję. Nasza oferta obejmuje między innymi:
- ławka z oparciem,
- ławka z podłokietnikiem,
- ławki nowoczesne bez oparcia,
- ławki miejskie ze stali.

Nasza oferta to nie tylko produkty żeliwne, ale także ławki i komplety ogrodowe wykonane ze stali i drewna świerkowego. Ponadto, produkujemy:
- barierki ochronne lekkie,
- daszki do koszy okrągłych drewnianych,
- kosze metalowe,
- kosze parkowe,
- stojaki na rowery gięte.

Nasze meble są proste w montażu i charakteryzują się dużą trwałością. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Fiemar w Niepołomicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń