TOMASZ MOTYKA reMOnTY-KA

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz

Renowacje i remonty
ul. Wrzosowa 31A/6, 32-005 Niepołomice małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
TOMASZ MOTYKA reMOnTY-KA

Informacje

Opis działalności
reMOnTY-KA to firma prowadzona przez Tomasza Motykę. Zajmuje się pracami remontowymi i wykończeniami wnętrz. Jej siedziba znajduje się w Niepołomicach, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Przymierzając się do prac remontowych lub wykończeniowych najlepiej wynająć firmę, która ma doświadczenie w realizacji różnych, nawet najtrudniejszych zleceń, czyli firmę reMOnTY-KA. Firma zapewnia dotrzymywanie terminów, stosowanie najlepszych jakościowo materiałów w tym firmy Flügger pracujemy głównie na tych materiałach, wysoką jakość prac oraz konkurencyjne ceny. Pracownicy firmy kładą gładzie natryskowo , montują ścianki działowe umożliwiające adaptację pomieszczeń, np. poddaszy i montują schody łączące poszczególne kondygnacje. reMOnTY-KA wykonuje także:
-szpachlowanie ścian,
-malowanie ścian,
-malowanie sufitów
-tapetowanie,
-spoinowanie płyt g-k,
-kafelkowanie na ścianach,
-kafelkowanie na podłogach.

W pomieszczeniach kładzione są płytki z glazury i terakoty w różnych rozmiarach, a przerwy między nimi są fugowane. W ten sposób remontowane i wykańczane są m.in. łazienki, kuchnie i inne pomieszczenia.

Po więcej informacji związanych z działalnością firmy reMOnTY-KA można zadzwonić albo napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, krakowski, Kraków, wielicki

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Michał
Jestem zadowolony z usług firmy reMOnTY-KA, a najbardziej z kafelkowania. Płytki są idealnie ułożone, dlatego wyglądają estetycznie i myślę, że wiele lat będą ozdobą mojej łazienki. Do tego ładnie pomalowali mi sufit.
K
kris1967
reMOnTY-KA to firma, której warto zaufać. Przypadkiem o niej usłyszałem, ale za to same dobre rzeczy i postanowiłem jej zlecić remont mojego mieszkania. Właściciel świetnie zna się na pracach remontowo-wykończeniowych, więc łazienka i pozostałe pomieszczenia wyglądają teraz doskonale.