Firma usługowo-handlowa Dziun Lupa Władysław

Udrażnianie kanalizacji i usługi asenizacyjne

Wywóz śmieci i odpadów
32-420 Niewiarów 4 małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Firma usługowo-handlowa Dziun Lupa Władysław
32-420 Niewiarów 4 małopolskie
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
609535023
Firma usługowo-handlowa Dziun Lupa Władysław

Informacje

Opis działalności firmy Firma usługowo-handlowa Dziun Lupa Władysław w Niewiarów
Firma Dziuń została założona przez Władysława Lupę. Świadczymy usługi asenizacyjne oraz zajmujemy się oczyszczaniem kanalizacji. Nasza siedziba znajduje się w Niewiarowie, w województwie małopolskim, a działamy od 2001 roku.
Produkty i usługi
Założona przez nas firma Dziun oferuje usługi asenizacyjne między innymi dla Gminy: Kłaj, Gdów, Biskupice, Niepołomice, Dobczyce, Łapanów, Raciechowice, Trzciana, Żegocina, Nowy Wiśnicz i Wieliczka.

Dysponujemy samochodami ciężarowymi marki Volvo i Scania, wyposażonymi w pojemne beczkowozy umożliwiające bezpieczny transport nieczystości płynnych. Ścieki z szamb i przydomowych oczyszczalni opróżniamy regularnie, zgodnie z terminem ustalonym z Klientem. Oprócz wywozu nieczystości płynnych, do naszych usług należy również:
- przetykanie kanalizacji metodą ciśnieniową WUKO,
- czyszczenie sieci wewnątrz obiektów,
- czyszczenie przepustów drogowych,
- czyszczenie kanalizacji deszczowej,
- monitoring kanalizacji,
- udrażnianie kanalizacji spiralą elektryczną.

Prowadzimy pogotowie kanalizacyjne przez całą dobę i zajmujemy się ciśnieniowym udrażnianiem przyłączy sanitarnych. Dzięki zastosowaniu metody WUKO nie ingerujemy w środowisko naturalne, ponieważ nie stosujemy przy tym żadnych środków chemicznych. Za pomocą specjalnych węży tłoczących wodę pod wysokim ciśnieniem wypłukujemy wszystkie zatory i złogi, jakie powstały w kanalizacji.

W razie jakichkolwiek problemów i awarii zapraszamy do całodobowego kontaktu - firma Dziun z Niewiarowa.
Zasięg działania
Firma Firma usługowo-handlowa Dziun Lupa Władysław z lokalizacji: Niewiarów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Michalina
Firma od razu po zgłoszeniu przyjechała do nas, żeby oczyścić kanalizację. Korzystali z metody WUKO i sprawnie usunęli zator, za co dziękuję.
K
Krzysztof
Polecam serdecznie tę firmę. Panowie zawsze na czas wywożą od nas szambo i wystawiają niezbędne dokumenty potwierdzające realizację usługi. Dbają o to, aby nie naruszyć nic na posesji i mają specjalistyczny sprzęt.