Arteo Engineering Janusz Cudnik

Inteligentne systemy pomiarowe

Sieci komputerowe i integracja systemów
32-020 Pawlikowice 440 małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Arteo Engineering Janusz Cudnik

Informacje

Opis działalności
ARTEO Engineering wdraża systemy zdalnego odczytu liczników wody, ciepła, energii elektrycz. i gazu. Specjalizujemy się w budowaniu stacjonarnych systemów radiowego odczytu liczników mediów energetycznych, a także innych mediów produkcyjnych. Świadczymy usługi kompleksowo: dostawy liczników i urządzeń komunikacyjnych, usługi konfiguracji, uruchomienia i integracji systemów.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi w zakresie budowy systemów pomiaru zużycia mediów energetycznych, takich jak woda, ciepło, gaz czy też energia elektryczna. Wdrażamy systemy zdalnego odczytu liczników.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- wodomierze mechaniczne i ultradźwiękowe,
- ciepłomierze ultradźwiękowe i mechaniczne,
- liczniki energii elektrycznej do komunikacji przewodowej i bezprzewodowej,
- stacjonarne systemy typu AMI zdalnego odczytu liczników mediów produkcyjnych,
- obchodzone / objeżdżane systemy radiowego odczytu wodomierzy i ciepłomierzy.

Zajmujemy się legalizacyjną wymianą wodomierzy i ciepłomierzy na liczniki radiowe. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizacje nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Oferujemy doradztwo techniczne w zakresie doboru systemu zdalnego odczytu liczników oraz konsultacje w zakresie likwidacji różnic bilansowych dla zużycia wody i ciepła w budownictwie wielorodzinnym.

Specjalizujemy się we wdrażaniu stacjonarnych sieci radiowych typu AMI w przemyśle. Nasz system bazuje na otwartych znormalizowanych protokołach komunikacyjnych umożliwiając integrację liczników wszystkich mediów, często różnych producentów w jeden system. Bramki komunikacyjne, z możliwością wyboru standardowych protokołów przemysłowych, pozwalają na włączenie systemu do zakładowej sieci komputerowej i dalszej integracji praktycznie z dowolnym systemem typu SCADA. W przypadku małychsystemów dane mogą być dostarczane w plikach CSV do dalszej obróbki za pomocą np. własnych makr w excelu. Nasza kompleksowa oferta zawiera zaprojektowanie systemu wraz ze wstępnym sprawdzeniem zasięgów radiowych, dostawy liczników i urządzeń komunikacyjnych, usługi konfiguracji, uruchomienia oraz integracji z oprogramowaniem analitycznym.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Maksymilian
Jako przedsiębiorca muszę zwracać uwagę na każdy szczegół. Skontaktowałem się z firmą, aby wdrożyli system monitoringu zużycia mediów energetycznych w mojej firmie. Polecam.
J
JJ
Serdecznie polecam ich usługi. Porady, jakie od nich otrzymałem sprawdzają się w mojej firmie. Jestem bardzo zadowolony.