Jan Arendarczyk

Usługi ogólnobudowlane - profesjonalnie, dokładnie i terminowo

Budowa i wykończenia pod klucz
15 Targowisko 23 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
782 206 438
Adres korespondencyjny
15 Targowisko 23 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma ogólnobudowlana mieści się w Targowisku, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Jan Arendarczyk. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane i remontowe, korzystając z najlepszych dostępnych materiałów i narzędzi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością są prace ogólnobudowlane, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. W trakcie naszej działalności sprostaliśmy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Na tle konkurencji wyróżnia nas terminowość. Dokładamy wszelkich starań, aby oddać wykończone domy i mieszkania Klientom, w umówionym wcześniej terminie.

Podczas prac korzystamy z najlepszych dostępnych narzędzi, oraz najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość efektów naszej pracy.

Oferujemy między innymi:
- malowanie ścian
- elewacje
- remonty łazienek
- tapetowanie
- szpachlowanie
- tynkowanie
- wykończenia wnętrz

Podczas pracy skupiamy się na osiągnięciu efektów, które przerosną oczekiwania Klientów. Jesteśmy profesjonalistami, cechuje nas bogate doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz dokładność, której wielu brakuje.

Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy atrakcyjne stawki, korzystne warunki współpracy oraz usługi wykonane na najwyższym poziomie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń