TSN Sp. z o.o.

Urządzenia do produkcji soków

Przetwórstwo warzyw i owoców
32-015 Targowisko 422 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
122844900
biuro@tsn.com.pl
122844910
TSN Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
TSN to firma zlokalizowana w Targowisku, w województwie małopolskim. Zajmujemy się maszynami do przetwórstwa warzyw i owoców.
Produkty i usługi
Od ponad dekady specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnej. Jednym z dwóch filarów naszej działalności jest produkcja maszyn i urządzeń transportujących dla branży winiarskiej i sokowniczej. Drugim jest szeroki wachlarz naszych usług obejmujący projektowanie zleconych przez Państwa konstrukcji. Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak cięcie laserowe, gięcie i zwijanie blach, spawanie oraz obróbkę strumieniowo-ścierną.

Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:

- prasa do tłoczenia soków z owoców,
- prasa do tłoczenia soków z warzyw,
- kontenery samowyładowcze,
- zbiorniki,
- urządzenia dla przemysłu winiarskiego,
- przenośnik wstrząsowy,
- przenośnik taśmowy do sortowania,
- przenośnik taśmowy do transportu,
- przenośnik ślimakowy,
- przenośnik rolkowy.

Jesteśmy spółką niemieckiej firmy Scharfenberger GmbH & Co. KG, która jest obecna na rynku maszyn przetwórczych i w branży sokowniczej od ponad 80 lat. Dzięki temu w TSN pracują doświadczeni pracownicy wyszkoleni przez naszego niemieckiego partnera.

Doświadczenie pozwala dopasować nam nasze możliwości do indywidualnych potrzeb Klientów. Posiadamy nowocześnie wyposażone biuro konstrukcyjne oraz park maszynowy na najwyższym technologicznym poziomie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami oferty na stronie internetowej TSN oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Targowisku.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń