Zakład Kamieniarski Zbigniew Dubiel

Zbigniew Dubiel oraz jego zakład kamieniarski działa na rynku od 1993 roku.

Usługi kamieniarskie
ul. Gdowska 39, 32-020 Wieliczka małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 389 476
Adres korespondencyjny
ul. Gdowska 39, 32-020 Wieliczka małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Wykonujemy nagrobki i grobowce z kamieni naturalnych importowanych z całego świata. Tworzymy pomniki według własnych wzorów jak również według pomysłu klienta.
Produkty i usługi
Zakład kamieniarski Zbigniew Dubiel działa na rynku od 1993 roku. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w branży kamieniarstwa nagrobkowego.
Wykonujemy nagrobki, grobowce, sarkofagi, a także szeroki asortyment elementów zdobniczych: liternictwo, rzeźby nagrobne, krzyże, wazony, fotografia nagrobkowa, inne elementy zdobnicze. Nasze wyroby znajdują nabywców zarówno na rynku lokalnym jak i w całym kraju.

Firma ma siedzibę w Wieliczce. Obsługujemy region południowej polski (woj. śląskie, małopolskie i podkarpackie) z miastami takimi jak Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Nowy Targ, Zakopane, Myślenice, Kraków, Wadowice, Bochnia, Brzesko.
Wykonujemy również realizacje na terenie całego kraju na życzenie klienta.

Kolorystyka

Nasze wyroby możemy zaoferować Państwu w pełnej dostępnej na rynku kolorystyce. Profesjonalnie doradzimy przy wyborze kamienia.
?Indywidualny projekt

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pomożemy Państwu przy wyborze projektu nagrobka, doradzimy odpowiednie rozwiązania.
Dodatki

W naszej ofercie znajdą państwo także dodatki takie jak : wazony, misy, wazy, donice, lampiony, ławki, krzyże, pasyjki, zdjęcia na porcelanie, podstawki, chemie kamieniarską itp.


Nagrobki z granitu - W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości nagrobki i grobowce granitowe: pojedyncze, podwójne, urnowe oraz dziecięce.

Litery i Rzeźba nagrobkowa - Litery na pomnikach wykonujemy najczęściej metodą kucia lub piaskowania. Dodatkowo mogą być wypełnione np. złotym kolorem.

Projekty - Tworząc projekt nagrobka staramy się aby był on w 100% spójny z oczekiwaniami klienta oraz w dobrej cenie.

Wycena - Każda wycena jest indywidualna - ponieważ nagrobek musi być dostosowany do miejsca.Zapraszam do kontaktu Tel. kom: 603 389 476
Marki i specjalizacje
Wykonujemy nagrobki i grobowce z kamieni naturalnych importowanych z całego świata. Tworzymy pomniki według własnych wzorów jak również według pomysłu klienta w oparciu o indywidualne zamówienia.
Certyfikaty
Nasze ponad 20 letnie doświadczenie oraz szeroki obszar obsługi, najlepiej pokazują że warto nam zaufać.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń