Firma Hankus Mirosław Hankus

Materiały budowlane w Wieliczce.

Materiały budowlane
ul. Jedynaka 5, 32-020 Wieliczka małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 289 27 70
Adres korespondencyjny
ul. Jedynaka 5, 32-020 Wieliczka małopolskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Dobre materiały budowlane, to więcej niż połowa sukcesu. To właśnie, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego składu budowlanego, który dostarczy Tobie wysokiej klasy zarówno materiałów wykończeniowych jak i materiałów elewacyjnych.

W hurtowni materiałów budowlanych Hankus znajdziesz szereg materiałów potrzebnych Tobie przy różnego rodzaju pracach. Nasz skład materiałów budowlanych znajdujący się w Wieliczce funkcjonuje od 1994 roku. Dzięki 19 letniemu doświadczeniu w branży materiałów budowlanych poznaliśmy dogłębnie naszą branże i dzięki temu skutecznie rozszerzaliśmy naszą ofertę produktową.

Obecnie Hankus specjalizuje się w sprzedaży takich materiałów budowlanych jak tarcica, stal zbrojeniowa, a także systemów dociepleń budynków.

Nasza oferta zbudowana jest w oparciu o produkty producentów materiałów budowlanych zarówno z polski jak i z zagranicy. Dzięki temu masz dostęp to szerokiej oferty w atrakcyjnych i przede wszystkim konkurencyjnych cenach.

Materiały budowlane oprócz tego, że mają spełniać swoje praktyczne funkcje, muszą także być bezpieczne i posiadać wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Hankus stawia w swojej pracy właśnie na takie wartości, jednocześnie dając również klientom wybór materiałów, które używane są w najnowszych technologiach.

Zapraszamy do zakładki Oferta, gdzie znajdziecie Państwo niezbędne informacje o naszych produktach i usługach.
Opis działalności
Działamy w branży materiałów budowlanych. W naszym składzie budowlanym kupisz tarcicę, stal zbrojeniową, a także systemy dociepleń budynków. Sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu.
Produkty i usługi
Skład budowlany Hankus oferuje:

- systemy dociepleń:
Proponujemy Państwu fachowe techniczne doradztwo w doborze najkorzystniejszego systemu dla Państwa budynku.

- materiały budowlane renomowanych marek:
płyty styropianowe, płyty z wełny mineralnej, zaprawy klejowe, tkaniny oraz siatki do zatapiania, szeroką paletę farb fasadowych i tynków – mineralnych, akrylowych, silikonowych, silikatowych oraz żywicznych.

Dzięki bogatemu asortymentowi możemy dobrać taki system docieplenia danego budynku, który będzie miał najlepsze walory izolacyjne oraz spełni estetyczne oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta!

- sprzedaż tarcicy:
Oferujemy drewno konstrukcyjne oraz elementy drewniane niezbędne w budowie każdej więźby dachowej: krokwie, łaty, płatwie, jętki, podpory, słupy, kantówki, deski do szalunku, listwy.

- elementy więźby dachowej:
Przygotowywane są na indywidualne zamówienie Klienta, w oparciu o dostarczoną specyfikację. Oferujemy też możliwość impregnacji elementów drewnianych, dzięki której zwiększy się ich odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz biologicznych. Pokrycia dachowe - tylko u nas!

- wyroby hutnicze polskie oraz importowane: stal zbrojeniową, pręty, rury, druty oraz ceramikę znanych producentów.

Wybierz solidne materiały budowlane.
Marki i specjalizacje
- systemy dociepleń,
- materiały budowlane renomowanych marek,
- sprzedaż tarcicy,
- elementy więźby dachowej,
- wyroby hutnicze
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Wieliczka, Olkusz, Myślenice, Brzesko, Kraków, Sucha Besk., Proszowice, Miechów, Wadowice, Bochnia

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń