Zakład Inżynierski Marian Łukasik

Twoje biuro projektowe

Biura projektowe
ul. Kilińskiego 15, 32-020 Wieliczka małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Zakład Inżynierski Marian Łukasik

Informacje

Opis działalności
Zakład inżynierski, prowadzony przez Mariana Łukasika, znajdą Państwo w Wieliczce. Działa od ponad trzydziestu lat, zapewniając inwestorom pełną obsługę procesu budowlanego. Przygotowuje projekty, ekspertyzy oraz świadczy wiele innych usług.
Produkty i usługi
Planujesz inwestycję budowlaną? Bez względu na to czy jest to inwestycja budownictwa mieszkaniowego czy przemysłowego, o pomoc możesz zwrócić się do biura projektowego Mariana Łukasika, znajdującego się w Wieliczce. Biuro pomoże Ci w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności technicznych i administracyjnych związanych z obsługą Twojej inwestycji.

Chce zapewnić Państwu wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferta biura obejmuje między innymi:
- projekty architektoniczne,
- nadzór budowlany,
- ekspertyzy budowlane i opinie techniczne,
- nadzór inwestorski,
- kierowanie budową,
- adaptacje,
- przebudowy.

Zajmując się budownictwem mieszkaniowym, oferuje pomoc w tworzeniu projektów domów jednorodzinnych, w tym również domów pasywnych czy domów wykonanych z drewna. W ramach budownictwa przemysłowego przygotowuje:
- projekty obiektów produkcyjnych,
- projekty budynków usługowych,
- projekty hal magazynowych,
- projekty sklepów,
- projekty moteli.

Biuro pomoże też przygotować dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę. Oferuje przygotowywanie dokumentacji projektowej, budowlanej, wykonawczej, technologicznej, instalacyjnej oraz dokumentacji w zakresie wnętrz. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
L
Leszek
Biuro sprawnie poradziło sobie z przygotowaniem projektu domu. Fachowo pomogło mi także w załatwieniu pozwolenia na budowę, pełen profesjonalizm.