Zakład Inżynierski Marian Łukasik

Oferujemy pełną obsługę architektoniczną już od 1989 roku

Biura projektowe
ul. Kilińskiego 15D, 32-020 Wieliczka małopolskie
Poniedziałek 14:00 - 17:00
Wtorek 14:00 - 17:00
Środa 14:00 - 17:00
Czwartek 14:00 - 17:00
Piątek 14:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Inżynierski Marian Łukasik

Informacje

Opis działalności
W Zakładzie Inżynierskim Mariana Łukasika wykonujemy usługi z zakresu architektury już od 1989 roku. Zajmujemy się sporządzaniem projektów wszelkiego rodzaju budynków i konstrukcji, a także prowadzimy nadzór budowy. Nasze biuro zlokalizowane jest w Wieliczce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy Zakładem Inżynierskim działającym od 1989 roku w branży budowlanej. Realizujemy projekty inwestycji budowlanych. Każdy z elementów naszej pracy wykonujemy w oparciu o wysoki poziom umiejętności i profesjonalizmu, ponieważ na naszą kadrę składają się specjaliści z różnych dziedzin.

W ramach biura projektowego wykonujemy kompletne dokumentacje projektowe, budowlane, wykonawcze i wnętrzarskie oraz technologiczne i instalacyjne w takich zakresach jak:

- budownictwo przemysłowe oraz użyteczności publicznej,
- sklepy, zakłady usługowe,
- budownictwo mieszkalne,
- obiekty nietypowe i inżynierskie,
- projekty typowe i powtarzalne.

W imieniu klienta załatwiamy wszelkie formalności administracyjne i techniczne. Obsługujemy inwestycje, załatwiamy sprawy urzędowe związane z organizacją procesu budowlanego, sprawujemy kontrolę techniczną i budowlaną.

Wykonujemy indywidualne projekty architektoniczne. Dokumentacja przygotowywana jest pod kątem uzyskania pozwolenia na budowę oraz wykonawstwa. Załatwiamy za naszych klientów wszystkie formalności.

Zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie w Wieliczce. Jesteśmy do Państw dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące naszej oferty i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Więcej informacji dostępnych jest na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe