Piotr Gaca Cool Komfort

Z Cool Komfort wybierz komfort termiczny o jakim marzysz

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Modrzewiowa 45B, 32-020 Wieliczka małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Piotr Gaca Cool Komfort

Informacje

O nas
Od 2014 roku dostarczamy do klientów nowoczesne rozwiązania z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Obsługujemy zarówno domy i mieszkania, jak też biura, lokale gastronomiczne, szpitale, a nawet duże firmy produkcyjne.

Prowadzimy sprzedaż, montaż oraz rozruch urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wykonujemy również całe systemy.

Naszym klientom oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji, dzięki czemu w dowolnym momencie mogą uzyskać fachową pomoc i wsparcie techniczne. W przypadku awarii jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Naprawy serwisowanego sprzętu staramy się przeprowadzać w jak najkrótszym czasie. Szczególną uwagę zwracamy również na bezpieczeństwo użytkowników oraz ochronę środowiska. Kontrolujemy stan techniczny urządzeń, a zużyte części, w tym szczególnie płyny eksploatacyjne, bezpiecznie usuwamy i przenosimy do utylizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Opis działalności
W firmie Cool Komfort z Wieliczki specjalizujemy się w sprzedaży, montażu, serwisie, a także naprawie urządzeń klimatyzacyjny i wentylacyjnych, które swoje zastosowanie znajdują w domach mieszkalnych, lokalach gastronomicznych, biurach, czy halach produkcyjnych. Naszą firmę prowadzi Piotr Gaca.
Produkty i usługi
Bogata oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak też klientów biznesowych i instytucji z terenu Krakowa, województwa małopolskiego i województwa śląskiego. W ramach niej proponujemy im między innymi właściwy dobór, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych.

Nasza oferta obejmuje takie rozwiązania jak:
- klimatyzatory inwerterowe split,
- systemy multi split,
- klimatyzatory komercyjne - kanałowe, kasetonowe, podstropowe.

Ponadto zajmujemy się montażem i serwisem systemów wentylacji mechanicznej.

Klientom w tej dziedzinie możemy zaproponować między innymi:
- standardowe aparaty nawiewne, wywiewne, a także z pełną wymianą powietrza,
- centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła,
- rozbudowane systemy z zastosowaniem energooszczędnych pomp ciepła, nagrzewnic wodnych oraz centralnego systemu chłodzenia.

Wybór naszej firmy to wybór korzystnych cen, indywidualnie wyliczonych kosztów dla każdej inwestycji, krótkie terminy realizacji, najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów oraz serwis działający przez 24 h.

W naszej firmie pracują wyłącznie odpowiednio wykwalifikowani instalatorzy, którzy wykorzystując nowoczesny narzędzia, potrafią poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami, nie tylko montażem pojedynczych urządzeń, ale także budową kompletnych systemówwentylacji i klimatyzacji.

Współpracujemy z najlepszymi producentami urządzeń na rynku, którzy zapewniają ich niezawodność oraz odpowiednią ochronę higieniczną użytkowników.

Dodatkowo w Cool Komfort świadczymy usługi z zakresu czyszczenie, odgrzybiania i udrażniania systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Wieliczce.
Marki i specjalizacje
Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne wiodących firm - LG, GREE, Samsung, Toshiba, Fujitsu, Sinclair, Airwell, Panasonic zarówno do domów prywatnych, jak i firm i instytucji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe