Izzy Worker Sp. z o.o.

Wykwalifikowani pracownicy z Ukrainy w Twojej firmie

Agencje pracy tymczasowej
pl. Kościuszki 1, 32-020 Wieliczka małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
792 666 866
792666866
Izzy Worker Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W agencji pracy tymczasowej Izzy Worker zajmujemy się usługami związanymi z pośrednictwem pracy i outsourcingiem pracowników głównie z terenu Ukrainy. Obsługujemy firmy i zakłady działające w różnych branżach.Nasze główne biura mieści się w Wieliczce.
Produkty i usługi
Dynamicznie zmieniająca się sytuacja na rynku pracowniczym sprawia, że przedsiębiorcy muszą poszukiwać innych, alternatywnych rozwiązań, aby zapewnić ciągłość swojej produkcji, czy realizację oferty usługowej. Jednym z optymalnych rozwiązań, które nie zwiększają znacząco kosztów obsługi pracowniczej, a jednocześnie zabezpieczają dostęp do odpowiednio przygotowanych osób, jest outsourcing pracownicy realizowany przez naszą agencję pracy tymczasowej.

Swoim kontrahentom zapewniamy dostęp do pracowników, głównie z Ukrainy, którzy są przygotowani do działania w różnych branżach i profilach działalności. Zatrudniamy między innymi:
- wykwalifikowanych pracowników budowlanych,
- niewykwalifikowanych pracowników budowlanych,
- niewykwalifikowanych pracowników produkcji przemysłowej,
- wykwalifikowanych pracowników produkcji przemysłowej,
- pracowników firm sprzątających,
- opiekunów osób starszych,
- pracowników gastronomii,
- pracowników magazynowych,
- pracowników obsługi sprzedaży i handlu,
- pracowników rolnych.

W zależności od potrzeb naszych klientów możemy również przeprowadzić rekrutację na konkretne stanowisko i do konkretnej branży, w której przepisy umożliwiają zatrudnianie osób na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy cywilno-prawnej.

Ściśle współpracujemy z działami księgowo-kadrowymi naszych klientów, zajmując się pełną obsługą spraw kadrowo-płacowych udostępnianych przez naszą agencję pracowników.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Wieliczce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
R
marga ryna
Dzięki agencji obniżyliśmy koszty zatrudnienia, przy jednoczesnym utrzymaniu wydajności produkcji. Pracownicy ze Wschodu okazali się bardzo pracowitymi i odpowiedzialnymi pracownikami.
F
Franek
Poszukiwaliśmy pracowników na produkcję do naszego zakładu kanałów wentylacyjnych. Dzięki agencji udało nam się znaleźć odpowiedni personel Ukraińców, którzy sumiennie wywiązują się ze swoich obowiązków. Polecam.