Profit. Biuro rachunkowe. Szydłowska-Kapała E.

Biura rachunkowe
ul. Podleśna 5, 32-020 Wieliczka małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
884 000 298
Adres korespondencyjny
ul. Podleśna 5, 32-020 Wieliczka małopolskie

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Profit z Wieliczki, w województwie małopolskim, działa na bazie wieloletniego doświadczenia. Podejmuje się nawet najtrudniejszych spraw i oferuje konkurencyjne ceny. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że klienci otrzymują dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebują. Firma gwarantuje terminowość usług, a w razie potrzeby może też zapewnić dojazd do klienta po dokumenty.
Produkty i usługi
Usługi świadczone przez Proifit to przede wszystkim prowadzenie ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów. Księgowi w ramach swoich obowiązków analizują dokumenty pod kątem poprawności i ewidencjonują bieżące operacje gospodarcze. Sporządzają też sprawozdania i deklaracje dla US i ZUS oraz reprezentują klientów podczas kontaktów z urzędami.

Pozostałe usługi świadczone przez biuro to:

- ewidencja vat
- sporządzanie sprawozdań dla GUS
- kadry
- płace

Usługi kadrowe polegają na przygotowywaniu umów o pracę, zlecenie i dzieło oraz aneksów do umów. Księgowi prowadzą też akta osobowe i ewidencjonują czas prac, w tym czas pracy kierowców. Mogą też sporządzać świadectwa pracy, zaświadczenia o zarobkach i zaświadczenia o zatrudnieniu. Z kolei usługi płacowe to głownie przygotowywanie list płac.

Uzupełnieniem oferty jest korygowanie nieścisłości w dokumentach, pomoc przy zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i rozliczanie dotacji przyznawanych przedszkolom niepublicznym. Dodatkowo klienci biura mogą zlecić przygotowanie wniosku o zwrot podatku od towarów i usług za materiały budowlane.

Więcej informacji o biurze Profit znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie usług księgowych można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń