Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fliś-Bud Janusz Fliśnik

Sprzedaż węgla i materiałów budowlanych

Materiały budowlane
ul. Sowińskiego 3a, 32-020 Wieliczka małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 250 77 03
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fliś-Bud Janusz Fliśnik

Informacje

Opis działalności
Fliś-Bud istnieje w branży od 1992 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w hurcie materiałów budowlanych. Siedziba działalności znajduje się w Wieliczce. Właścicielem jest Janusz Fliśnik.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są materiały budowlane. Przedsiębiorstwo Fliś-Bud specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju produktów, do których należą między innymi cegły klinkierowe, farby do betonu i regips. Asortyment firmy obejmuje między innymi:

- gwoździe,
- artykuły metalowe,
- piasek zasypowy,
- cement budowlany,
- stal budowlana,
- pustaki szalunkowe,
- bloczki betonowe.

Istnieje możliwość nabycia kostki brukowej, wapna i tłuczenia. Fliś-Bud posiada również skład węgla. Klienci mogą zaopatrzyć się także w specjalistyczną odzież ochronną. Uzupełnieniem oferty jest wynajem sprzętu budowlanego, takiego jak koparki, wywrotki i koparko-ładowarki oraz roboty ziemne i pomoc drogowa. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Interesantom firma gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Fliś-Bud.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń