Wolbat

Wykonujemy prace ziemne

Transport samochodowy
32-007 Wola Batorska 191 małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa Zamknięte
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Wolbat

Informacje

Opis działalności
Firma WOLBAT powstała w 2011 roku. Właścicielem działalności jest Mirosław Gaweł. Oferujemy szereg prac ziemnych przy użyciu specjalistycznych maszyn. Nasza siedziba znajduje się w Woli Batorskiej na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Oferujemy profesjonalną obsługę na terenie Krakowa i okolic. Zasięg naszego działania obejmuje powiaty takie jak bocheński, krakowski, miechowski, myślenicki, proszowicki oraz wielicki.

Współpracujemy zarówno z Klientami prywatnymi, jak i z firmami. Realizujemy zarówno standardowe, jak i skomplikowane prace ziemne.

Dysponujemy dużym potencjałem transportowym i maszynowym co w połączeniu z młodą, ambitną i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą pozwala na podejmowanie najbardziej ambitnych zleceń.

Naszą specjalnością jest kompleksowe wykonawstwo prac ziemnych oraz przygotowanie terenu pod budowę. Wykonujemy szereg czynności zgodnie z wytycznymi Klienta. Oferujemy także sprzedaż kruszyw. Zajmujemy się dostarczaniem materiałów, takich jak piasek, żwir, kostka brukowa, kruszywa, kręgi. Gwarantujemy transport wywrotką.

Oferta:
- transport krajowy,
- sprzedaż piasku,
- kruszywa budowlane,
- niwelacje terenu,
- roboty kanalizacyjne,
- załadunki i rozładunki,
- transport gruzu,
- wykopy pod fundamenty, przyłącza, ogrodzenia.

Mamy wieloletnie doświadczenie, które wzbogaciło nas o wiedzę na temat oczekiwań Klientów. Sprawnie realizujemy wszelkie czynności, a dzięki świetnej organizacji pracy, możemy zagwarantować Państwu ekspresowe wykończenie zlecenia.

W naszym taborze maszyn wyróżniamy między innymi wywrotki, koparki gąsienicowe, koparko- ładowarki, oraz koparki obrotowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba WOLBAT mieści się w Woli Batorskiej, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe