Nord napędy sp. z o.o.

Wiodący w świecie producent techniki napędowej do zastosowań mechanicznych.

Urządzenia i maszyny przemysłowe
32-003 Zakrzów 414 małopolskie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(12) 288 99 00
Nord napędy sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Nord Napędy to firma obecna na polskim rynku od 1991 roku. Siedziba polskiego oddziału znajduje się w Zakrzowie, w powiecie wielickim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży techniki napędowej do maszyn przemysłowych. Dostarcza rozwiązania znajdujące zastosowanie w ponad 100 branżach.
Produkty i usługi
Urządzenia przemysłowe do prawidłowego działania wymagają odpowiedniej techniki napędowej. Najlepszym dostawcą tego typu rozwiązań jest działająca od kilkudziesięciu lat firma Nord. Przedsiębiorstwo posiada konstrukcje, które nadają się doskonale do zastosowania wraz z przenośnikami taśmowymi, wentylatorami, mikserami, wytłaczarkami i wieloma innymi urządzeniami. Są wśród nich silniki elektryczne synchroniczne, asynchroniczne, a także specjalnie zabezpieczone, dzięki czemu można ich używać w środowisku narażonym na wybuchy gazu albo pyłów. Do silników można dokupić motoreduktory oraz przekładnie. Oferta w tym zakresie obejmuje takie niezawodne i przystosowane do dużych obciążeń rozwiązania jak:
-przekładnie walcowo-stożkowe,
-przekładnie walcowe,
-motoreduktory walcowe w korpusie płaskim,
-motoreduktory walcowo-stożkowe,
-motoreduktory walcowo-ślimakowe,
-wariatory.

Te ostatnie doskonale sprawdzają się wraz z pompami, mieszadłami i przenośnikami.

W ramach kompleksowej oferty do wymienionych urządzeń dostarczane są komponenty wchodzące w skład automatyki przemysłowej. Są to m.in. przetwornice częstotliwości przystosowane do zabudowy wszafach sterowniczych, takie jak nowoczesne przetwornice NORDAC PRO SK 500P. Ich modułowa budowa umożliwia rozbudowę, np., o zewnętrzne moduły sterownicze i moduły bezpieczeństwa. Wyróżniają się też optymalnym momentem obrotowym do różnych obciążeń i prędkości. Poza przetwornicami do zabudowy dostępne są też
przetwornice służące do zdecentralizowanego sterowania. Można je montować np. na ścianach albo na silnikach.

Oferta związana z techniką napędową jest rozbudowana, dlatego w celu poznania specyfikacji techniki napędowej dostarczane przez firmę Nord Napędy najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać wiadomość e-mailową albo zadzwonić z pytaniem.
Certyfikaty
Elementy napędów NRD są obliczane zgodnie z normami DIN 3990, NIEMANN i AGMA, a certyfikacja zgodnie z normą DIN ISO 9001 świadczy o stosowaniu przez nas zarządzania jakością w odpowiedni sposób.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe