Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie Adam Derda

Egzekucje komornicze oraz odzyskiwanie należności

Windykacja długów i należności
ul. Okrzei 19, 96-300 Żyrardów mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie Adam Derda

Informacje

Opis działalności
Kancelaria komornicza Adama Derdy znajduje się miejscowości Żyrardów w województwie mazowieckim. Działa ona przy Sądzie Rejonowym w tym mieście.
Produkty i usługi
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie Adam Derda działa w takich obszarach jak gminy: Mszczonów, Żabia Wola, Radziejowice, Wiskitki, Baranów, Puszcza Mariańska oraz Wiskitki. Zajmuje się on egzekucją wierzytelności zgodnie z zarządzeniem sądu lub prokuratora w taki sposób by środki wróciły do wierzyciela. Ponadto komornik wykonuje takie czynności jak spis inwentarza i sporządzanie protokoły stanu faktycznego przed rozpoczęciem procesu.

W prowadzonych przez nas licytacjach znajdą Państwo:
- nieruchomości,
- ruchomości.

W celu złożenia sprawy wypełniony wniosek egzekucyjny oraz oryginał tytułu wykonawczego należy złożyć u komornika lub przesłać listem poleconym. Niezbędne jest podanie podstawowych danych oraz wszystkie inne posiadane o dłużniku informacje, które są w stanie ułatwić przeprowadzenie egzekucji. Są to między innymi numer PESEL, REGON, NIP. Ponadto podajemy miejsce pracy, informacje orachunku bankowych, posiadanych nieruchomościach oraz samochodach.

Więcej informacji można uzyskać po kontakcie z kancelarią komorniczą Adama Derdy z Żyrardowa. Przed kontaktem proszę o przygotowanie sygnatury sprawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Marta
Ten komornik pomógł nam rozprawić się z kontrahentem, który od wielu miesięcy pomimo ponagleń nie chciał nam zwrócić pieniędzy. Dzięki windykacji odzyskaliśmy chociaż część długu.
M
Mikołaj
Komornik ma ogromną wiedzę w zakresie szybkich i skutecznych windykacji. Polecam!
B
Bartłomiej
Polecam tego komornika. Dzięki niemu udało się nam odzyskać wszystkie należności, które nie zostały nam wypłacone od ponad roku. Szybko zajął się sprawą i przeprowadził egzekucje.