Społ - Dom Techniczne Wyposażenie Wnętrz Rafał Michalak

Materiały do wykańczania wnętrz
ul. Twardowskiego 8, 96-300 Żyrardów mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
507 072 060
Adres korespondencyjny
ul. Twardowskiego 8, 96-300 Żyrardów mazowieckie

Informacje

Siedzibą Społ - Dom Techniczne Wyposażenie Wnętrz Rafał Michalak jest Żyrardów w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Materiały do wykańczania wnętrz.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Społ - Dom Techniczne Wyposażenie Wnętrz Rafał Michalak poprzez email: spol-dom@o2.pl lub telefon: 507 072 060 .
Z przedstawicielem firmy Społ - Dom Techniczne Wyposażenie Wnętrz Rafał Michalak możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 96-300 Żyrardów ul. Twardowskiego 8,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Społ - Dom Techniczne Wyposażenie Wnętrz Rafał Michalak znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Sylwia
2019-09-19 13:30:51
Stanowczo nie polecam!!!! Banda oszustów. Naciagają ludzi na drzwi 'antywłamaniowe' a w rezultacie są drzwi ze starymi klamkami, wszystko się różni kolorem i materiałem. Szef ma w nosie klientów i boi się odebrać telefony.
E
ewer
2019-07-15 15:44:14
Zdecydowanie nie polecam .Niesolidni ,niedokladni,niepunktualni .Straciłam czas,pieniądze i cierpliwość,a zyskałam zakrutkie drzwi i strach przed fachowcami .
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.