Gołyński Ryszard Usługi Ogólnobudowlane Ciesielstwo Dekarstwo i Inne


ul. Świerkowa 4a
96-300 Korytów A, woj. mazowieckie
Informacje
Gołyński Ryszard Usługi Ogólnobudowlane Ciesielstwo Dekarstwo i Inne prowadzi działalność w branży Dachy i usługi dekarskie.
Siedziba firmy znajduje się w Korytów A ( województwo mazowieckie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Gołyński Ryszard Usługi Ogólnobudowlane Ciesielstwo Dekarstwo i Inne – kieruj się pod adres: ul. Świerkowa 4a, Korytów A
Z Gołyński Ryszard Usługi Ogólnobudowlane Ciesielstwo Dekarstwo i Inne możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: ryszard_golynski@o2.pl
lub telefonicznie, pod numerem 501 226 961
Podobne firmy w okolicy
Ramibud JR Sp. z o.o. Logo
1 Maja 33, Grodzisk Mazowiecki
Eternit: demontaż i utylizacja, pokrycia dachowe, budowa dróg i parkingów, roboty ziemne i ogólnobudowlane.Jeśli myślą Państwo o budowie domu, trafiliście na właściwą stronę. Wykonujemy budowy domów jedno-, jak i wielorodzinnych oraz kompleksowe usługi remontowe. Wykonujemy obiekty pod klucz. Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, realizujemy projekty nietypowe i nowatorskie.
"Prostal" Zakład Montażowo-Usługowy Renata Urbaniak Logo
7, Budy Grabskie
Jesteśmy firmą zajmującą się głównie budową hal przemysłowych i magazynowych. Wykonujemy montaże konstrukcji stalowych oraz obudowy ścian i dachów z płyt warstwowych, blach i innych.Jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować budowę obiektów: hale, wiaty, magazyny, chłodnie, przechowalnie, pieczarkarnie i inne do 2000 m2.
Pszczelińska 103, Brwinów
1 Maja 33, Tarczyn
Kompleksowe usługi dekarskie!PHU Metaldach to firma handlowo-usługowa, która specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych i wyrobów sztucznych jakimi są Rynny i Podsufitki PCV.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Świerkowa 4a
96-300 Korytów A, woj. mazowieckie