Artbet sp. z o.o.

Produkcja kratownic, prostowanie i walcowanie drutu, produkcja maszyn

Materiały budowlane
ul. Piekarska 30, 96-323 Piekary mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(46) 857 49 01
468574903
artbet@artbet.pl
Artbet sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Artbet to firma, którą założyliśmy w 1992 roku w Piekarach, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się produkcją zbrojeń budowlanych i wielu innych materiałów niezbędnych podczas realizacji inwestycji. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest produkcja solidnych kratownic i nadproży ze stali. Do produkcji wykorzystujemy najlepszej jakości stal, dzięki temu nasze wyroby są niezwykle trwałe i solidne. Zajmujemy się również produkcją maszyn do walcowania drutu o średnicy f6 do f12. Dodatkowo oferujemy belki nadprożowe i zbrojenia. Produkujemy również zrywarki klasy I posiadające legalizację Okręgowego Urzędu Miar w Warszawie.

Nasza firma posiada wysokowydajne automaty do produkcji kratownic pozwalające na realizacje każdego zamówienia. Zapewniamy transport gotowych kratownic do belek stropów gęstożebrowych i nadproży L19 oraz dozbrojenia.

Oferujemy także:

- dystanse zbrojeń siatki górnej,
- walcarki do drutu.

Działamy sprawnie i zawsze na czas. Zależy nam na zadowoleniu klientów, bo to właśnie Państwa opinia sprawiła, że zajęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku i cieszymy się rosnącym uznaniem wśród wielu naszych klientów.
Posiadamy bogaty park maszynowy pozwalający precyzyjnie wykonać każdy niezbędny detal do produkowanych maszyn i automatów produkcyjnych.

Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu - firma Artbet z Piekar.
Certyfikaty
Od pierwszych dni produkcji jakość naszych wyrobów nadzorował COBR PB CEBET. Tu też certyfikowaliśmy nasze wyroby. W chwili obecnej posiadamy czwarty "kolejny" certyfikat na znak bezpieczeństwa B o numerze B/08/64/00. Jakość naszych wyrobów gwarantuje drobiazgowa kontrola zarówno materiałów wyjściowych jak i produktu finalnego. Każda partia dostarczanej stali posiada atest hutniczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Ł
Łukasz
Jakiś czas temu korzystaliśmy z ich zbrojeń. To niezwykle solidne oraz bardzo wytrzymałe materiały budowlane. polecamy wszystkim innym firmom i inwestorom.