Artbet sp. z o.o.

Produkcja kratownic, prostowanie i walcowanie drutu, produkcja maszyn

Materiały budowlane
ul. Piekarska 30, 96-323 Piekary mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(46) 857 49 01
468574903
artbet@artbet.pl
Adres korespondencyjny
ul. Piekarska 30, 96-323 Piekary mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Artbet oferuje swoje usługi w zakresie produkcji kratownic oraz maszyn. Siedziba zakładu mieści się w Piekarach, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Zachęcamy do kontaktu i współpracy!
Produkty i usługi
Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest produkcja solidnych kratownic i nadproży ze stali. Do produkcji wykorzystujemy najlepszej jakości stal, dzięki temu nasze wyroby są niezwykle trwałe i solidne. Zajmujemy się również produkcją maszyn do walcowania drutu o średnicy f6 do f12. Dodatkowo oferujemy belki nadprożowe i zbrojenia. Produkujemy również zrywarki klasy I posiadające legalizację Okręgowego Urzędu Miar w Warszawie.

Firma Artbet posiada wysokowydajne automaty do produkcji kratownic pozwalające na realizacje każdego zamówienia. Zapewniamy transport gotowych kratownic do belek stropów gęstożebrowych i nadproży L19 oraz dozbrojenia.

Oferujemy także:

- dystanse zbrojeń siatki górnej,
- walcarki do drutu.

Działamy sprawnie i zawsze na czas. Zależy nam na zadowoleniu klientów, bo to właśnie Państwa opinia sprawiła, że zajęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku i cieszymy się rosnącym uznaniem wśród wielu naszych klientów.
Posiadamy bogaty park maszynowy pozwalający precyzyjnie wykonać każdy niezbędny detal do produkowanych maszyn i automatów produkcyjnych.

Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.artbet.pl/

Zapraszamy!
Certyfikaty
Od pierwszych dni produkcji jakość naszych wyrobów nadzorował COBR PB CEBET. Tu też certyfikowaliśmy nasze wyroby. W chwili obecnej posiadamy czwarty "kolejny" certyfikat na znak bezpieczeństwa B o numerze B/08/64/00. Jakość naszych wyrobów gwarantuje drobiazgowa kontrola zarówno materiałów wyjściowych jak i produktu finalnego. Każda partia dostarczanej stali posiada atest hutniczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń