Geobud Rafał Szczepański

Profesjonalne usługi geodezyjne

Geodezja
ul. Guzowska 18, 96-315 Wiskitki mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Geobud Rafał Szczepański

Informacje

Opis działalności
Świadczymy dla Państwa profesjonalne usługi geodezyjne. Nasza siedziba znajduje się w Wiskitkach, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem jest Rafał Szczepański. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się pracami geodezyjnymi. Wiemy jak ważne i potrzebne to czynności. Czasem jeden centymetr może zaważyć na projekcie. Z tego względu możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek wpadki i niedociągnięcia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży.


Biuro geodezyjne wykonuje podział nieruchomości, scalanie nieruchomości oraz doradztwo w zakresie wytyczenia działki. Do naszych usług możemy zaliczyć również wykonywanie map do celów projektowych oraz inwentaryzacji powykonawczych. Prace wykonujemy na terenie całego powiatu żyrardowskiego oraz okolic. Wszystkie zobowiązania realizujemy jedynie w terminie.

Zakres naszych zadań to:

- tyczenie budynków,
- pomiary powierzchni działki,
- wyznaczanie punktów głównych,
- rozgraniczenie nieruchomości.

Dodatkowo trudnimy się także inwentaryzacją powykonawczą, wytyczeniem domu, wytyczeniem działki oraz uczestniczymy w odbiorach domów. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych geodetów, którzy poradzą sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem. Najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego z uwagą słuchamy jego uwag i próśb.

Zapraszamy wszystkich klientów do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, grójecki, łowicki, pruszkowski, Skierniewice, skierniewicki, sochaczewski, Warszawa, żyrardowski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mirko_orzeszek
Profesjonaliści jakich mało. Każdy powinien tak pracować.
K
Kaziaczeq
Zajmowali się tyczeniem budynków. Jestem bardzo zadowolony.
S
Sigea57547
Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Zajmowali się podziałem działki po mojej babci. Wykonali usługę na najwyższym poziomie.