Informacje

Opis działalności

Salon fryzjerski "Fryzomania" Emilii Szczęsnej, znajdujący się w Ostrołęce przy ulicy Leszczyńskiego 1, to wyjątkowe miejsce, gdzie nie spotkacie się z przeciętnym fryzjerem, ale prawdziwą stylistką fryzur.

O nas

Mój salon fryzjerski działa od 2015 roku, jednak doświadczenie zbierałam odwiedzając moje Klientki w ich domach, czy też biorąc udział w różnego rodzaju sesjach. Dziś okazuje się to wręcz bezcenne.

Dziś tworzę swój własny, rzetelny salon fryzjerski, stale podnosząc przy tym swoje kwalifikacje i poszerzając wiedzę – uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, zarówno produktowych jak i z technik fryzjerskich.

Co ważne, w moim salonie fryzjerskim korzystam jedynie z kosmetyków oraz materiałów zakupionych bezpośrednio u producentów uznanych na rynku zarówno krajowym, jak i europejskim.

Produkty i usługi

Wykonuję przy tym zarówno klasyczne, jak i nowoczesne cięcia. Posiadam duże doświadczenie w zakresie fryzur ślubnych, ale i wykonywania tradycyjnego uczesania, takiego jak retro, awangardowe, czy fryzury w stylu romantycznym.

Odwiedzając mój salon fryzjerski zawsze możecie liczyć Państwo na odpowiednią sugestię.
Chcę bowiem przy pomocy każdego szczegółu sprawić, iż każdy z odwiedzających mnie Gości poczuje się wyjątkowo, a po opuszczeniu mojego salonu fryzjerskiego – jak po dobrze spędzonych wakacjach. A więc wypoczęty i w pełni zadowolony z usług, jakie właśnie otrzymał.

Tworzę salon fryzjerski, który dba przede wszystkim o Klientów – na różne sposoby. Tym najbardziej oczywistym jest świadczenie przez nas usług fryzjerskich, takich jak cięcie, skracanie, baleyage, koloryzacja włosów czy standardowe strzyżenie damskie i męskie.

Ale to nie wszystko. Podpowiadam bowiem również moim Klientom, jak w sposób profesjonalny dbać o pielęgnację i stylizację włosów, tak by każdego dnia wyglądały doskonale – jakby przed chwilą Klient wyszedł od fryzjera.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Leszczyńskiego 1
07-410 Ostrołęka, woj. mazowieckie