PHU Mebpol Sp.j.

Meble
ul. Aleja Wojska Polskiego 2, 07-410 Ostrołęka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(29) 769 10 82
Adres korespondencyjny
ul. Aleja Wojska Polskiego 2, 07-410 Ostrołęka mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Meble, meble z drewna, meble dębowe, meble sosnowe, meble bukowe, meble drewniane, meble z orzecha, stoły, krzesła, krzesła drewniane, krzesła tapicerowane, jadalnie, meble do jadalni, komody, witryny, ławy, stoły rozkładane, stoły szklane, stoły ze szkła, rozkładane stoły szklane, meble na wymiar, meble na zamówienie, drewniane meble na wymiar, drewniane meble na zamówienie, fotele, fotele z masażem, fotele wypoczynkowe, fotele bujane, bujaki, ekskluzywne meble, tanie meble, meble stylowe, meble nowoczesne, szafy, szafy wnękowe, zabudowy wnęk, szafy z drzwiami przesuwanymi, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafki do łazienki, stołki barowe, meble do restauracji, kredensy, meble klasyczne, meble do salonu, sypialnie, łóżka, łóżka tapicerowane, łóżka drewniane, łóżka dębowe, łóżka sosnowe, łóżka na wymiar, łóżka na zamówienie, sypialnie na wymiar, sypialnie na zamowienie, toaletki, materace, materace na wymiar, materace rehabilitacyjne, stelaże, pojemniki na pościel, szuflady na pościel, parawany, meble do sypialni, krzesła biurowe, krzesła do restauracji, meble hotelowe, stoły do restauracji, producent mebli, meble kuchenne, kuchnie na wymiar, krzesła do poczekalni, krzesła do świetlic, montaż mebli, montaż kuchni, meble lakierowane, salon meblowy, salon ekspozycyjny, sklep meblowy, sklep z meblami, sklep z meblami na wymiar, sklep z materacami, sklep z meblami drewnianymi, sklep z meblami kuchennymi, sklep z sypialniami.
Opis działalności
Sprzedażą mebli zajmujemy się od ponad dwudziestu lat, bo meble to nasza pasja. Współpracujemy z producentami najlepszych mebli w Polsce. U nas każdy może kompleksowo urządzić nowoczesny salon, jadalnię, pokój dziecięcy, a nawet nietypowy przedpokój. Wszyscy chętni mogą skorzystać z pomocy projektanta, który przygotuje odpowiedni projekt. Zestawy wypoczynkowe, meble biurowe, systemy drzwi suwanych, studio mebli kuchennych.
Produkty i usługi
"Polacy nie gęsi i swe meble mają". My je projektujemy, składamy, skręcamy, transportujemy. Staramy się by nasi klienci dostali to z czego będą zadowoleni, dlatego skrupulatnie doradzamy w wyborze.

"Mebel to nie skarpetka jest, co się go często zmienia. To coś co ma przynieść zadowolenie z użytkowania dłuższego niż dzień jeden. Ma ładnie wyglądać przez co przynosić użytkownikom powinien pozytywne doznania estetyki. Być wygodnym w używaniu by każdy kto z niego skorzysta, wyrażał chęć skorzystania z niego ponownie."

Na początku było drewno.

Tak mogłaby zaczynać się powieść opasła na kilka tomów opisująca działanie przedsiębiorstwa MEBPOL. Jednak nie jesteśmyna tyle bezczelni by zanudzać Państwa - naszych prawdopodobnych przyszłych klientów takimi opasłymi wywodami. Napiszemy krótko i zwięźle, po prostu bez żadnych większych udziwnień.
Naszą pasją są meble. Projektujemy je, składamy i sprzedajemy.

Usługi:

1. Sprowadzamy na życzenie klienta meble różnej maści i rasy.
2. Udomawiamy meble w lokalu u klienta.
3. Skutecznie przekonujemy je by wzięły się w garść i stały i służyły u klienta jak na godne meble przystało.

Posiadamy własną ekipę monterską z którą także można zatańczyć, pośpiewać.

Wszystko dla klienta, oczywiście w granicach rozsądku.

To wszystko śmiesznie brzmi. Oczywiście, i zdajemy sobie z tego sprawę.

Nie należymy do sztywniaków którzy, meble wnoszą do mieszkania w garniturach.

Traktujemy meble należycie, i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Wiemy, że dobry mebel powinien być nie tylko ładny, lecz winien także spełniać swoją funkcję.

Wygoda i efektywność użytkowania są bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze mebli.

Wychodzimy z założenia iż, kupowany przez klienta mebel będzie mu służył przez wiele lat.

Każdy nasz mebel posiada okres gwarancyjny i pogwarancyjny, których się nie obawiamy.

Stawiamy na odpowiedni standard i wysoką jakość wykonania.
Marki i specjalizacje
Zestawy wypoczynkowe, meble biurowe, systemy drzwi suwanych, studio mebli kuchennych. Łatwo jest to napisać, jednak...
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Przasnysz, Maków Maz., Pisz, Ciechanów, Nidzica, Wyszków, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Pułtusk, Szczytno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń