Robert Głosek Naprawa wag

Naprawa, sprzedaż i przeglądy wag

Wagi
ul. Aleja Wojska Polskiego 26e, 07-410 Ostrołęka mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 945 775
Robert Głosek Naprawa wag

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest serwisowanie urządzeń ważących. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Naprawiamy:
wagi elektroniczne,
wagi mechaniczne,
wagi laboratoryjne,
wagi sklepowe,
wagi magazynowe,
wagi samochodowe.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam odnalezienie najmniejszej usterki i usunięcie jej. Dodatkowo zajmujemy się ustawianiem wag i wymianą taksometrów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Podejmujemy się najbardziej nietypowych zadań. Dodatkowo specjalizujemy się w programowaniu modułów wagowych, nawiercaniu platform wagowych i spawaniu platform wagowych. Do naszych obowiązków należy również szlifowanie platform wagowych i ciśnieniowe mycie wag.

Podczas naprawy wag zajmujemy się też kompensacją temperaturową, naprawą siłowników w wagach i konserwacją konstrukcji. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Wagi nowe, wagi używane, legalizacja wag, wagi elektroniczne, wagi mechaniczne, naprawa wag, sprzedaż wag

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń