"A.B.M. - Drób" Artur i Beata Makoś S.C. Zakład Rozbioru Drobiu,Hurtownia Drobiu i Wędlin

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
ul. Bohaterów Westerplatte 9D, 07-410 Ostrołęka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
694 889 938

Informacje

Firma "A.B.M. - Drób" Artur i Beata Makoś S.C. Zakład Rozbioru Drobiu,Hurtownia Drobiu i Wędlin prowadzi działalność w branży Producenci mięsa, wędlin i drobiu. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Ostrołęka w województwie mazowieckim.
Pracownicy "A.B.M. - Drób" Artur i Beata Makoś S.C. Zakład Rozbioru Drobiu,Hurtownia Drobiu i Wędlin udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 694 889 938
Adres wykonywania działalności przez "A.B.M. - Drób" Artur i Beata Makoś S.C. Zakład Rozbioru Drobiu,Hurtownia Drobiu i Wędlin to ul. Bohaterów Westerplatte 9D, 07-410 Ostrołęka. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "A.B.M. - Drób" Artur i Beata Makoś S.C. Zakład Rozbioru Drobiu,Hurtownia Drobiu i Wędlin, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.