FHU MAX - Sprzedaż Części do Samochodów

FHU MAX - Sprzedaż Części do Samochodów

Mechanika pojazdowa i skup samochodów


ul. Warszawska 54
07-410 Ostrołęka, woj. mazowieckie

Informacje

Opis działalności

Firma Handlowo Usługowa MAX z Ostrołęki, w województwie mazowieckim należy do Andrzeja Nurczyka. Na rynku prosperujemy od 2002 roku. Zajmujemy się mechaniką pojazdową i skupem samochodów. Stale poszerzamy zakres naszych usług. Naszym Klientom oferujemy pomoc drogową, usługi wulkanizacyjne i części zamiennie do samochodu.

Produkty i usługi

Od wielu lat zajmujemy się branżą motoryzacyjną. Staramy się zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość produktu. Profesjonalne i odpowiedzialne podejście do pracy pozwoliło nam rozwinąć naszą działalność. Możemy Państwu zaoferować takie produkty i usługi jak:
-wulkanizacja opon,
-holowanie,
-sprzedaż samochodów używanych,
-nowe części samochodowe.
-używane części samochodowe.

Skupujemy auta z całej Polski, oferujemy bardzo korzystne ceny, dzięki czemu możemy sprzedawać naszym Klientom części zamienne dla europejskich i azjatyckich marek samochodów.

Znajdziecie u nas Państwo części samochodowe do pojazdów osobowych i dostawczych. Sprzedajemy części nowe i używane. Służymy pomocą i doradztwem w szukaniuodpowiedniego produkty, pasującego do odpowiedniego modelu auta. W naszym asortymencie posiadamy m.in.: nowe filtry, akumulatory, płyny eksploatacyjne i szyby samochodowe.

Awaria samochodu lub kolizja zawsze jest ogromnym zaskoczeniem dla kierowcy. W tej sytuacji warto jest skorzystać z pomocy fachowców. Oferujemy holowanie uszkodzonych samochodów na terenie całej Polski i z zagranicy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze nowoczesne lawety pozwalają na jednoczesny transport aż pięciu samochodów.

W ramach prac wulkanizacyjnych wymieniamy opony do każdego rodzaju pojazdu. Wyważamy koła, pompujemy opony azotem i przechowujemy je w depozycie na życzenie Klienta.

Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż węgla oraz skup złomu stalowego i metali kolorowych. Wypożyczamy lawety, samochody osobowe i przyczepy, oraz holowniki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy FHU MAX w Ostrołęce.Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny