Sumińska Agnieszka, adwokat Kancelaria

Zajmujemy się egzekucją roszczeń oraz prowadzeniem spraw sądowych

Adwokaci
ul. 1 Maja 12/54, 09-402 Płock mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sumińska Agnieszka, adwokat Kancelaria

Informacje

Opis działalności
W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Agnieszki Sumińskiej działamy już od 2008 roku. Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu obsługi prawnej dla klientów indywidualnych oraz wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw i nie tylko. Nasza Kancelaria zlokalizowana jest w Płocku. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Agnieszki Sumińskiej działamy już od ponad dekady. Wieloletnia edukacja oraz doświadczenie zawodowe pozwala nam na sprawne przeprowadzenie wszelkich czynności procesowych i przygotowanie wymaganych dokumentów, oraz pism. Zajmujemy się obsługą osób fizycznych i przedsiębiorców.

Prowadzimy sprawy w zakresie prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

W naszej ofercie zawarte są również usługi prawne w ramach postępowań przedsądowych w sprawach rodzinnych i opiekuńczych (rozwody, separacje, wydanie dziecka, ustalenie kontaktów, alimenty). Reprezentujemy również naszych klientów w mediacjach oraz w jakichkolwiek sprawach przed wszelkiego rodzaju instytucjami i nie tylko.

Współpracujemy z adwokatem kościelnym w zakresie "rozwodów kościelnych".

Zajmujemy się również prowadzeniem spraw cywilnych o zapłatę oraz sprawy w zakresie egzekucji roszczeń, postępowaniem spadkowym, oraz sprawami w zakresie prawa rzeczowego.

Przed podjęciem się prowadzenia sprawy prezentujemy naszym klientom naszą prognozę możliwości osiągnięcia zakładanych celów. Głównym celem jest poinformowanie naszych klientów o ich możliwościach jeszcze zanim zdecydują się do skorzystania z naszych usług.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z ofertą oraz pomożemy w uzgodnieniu dogodnego dla Państwa terminu spotkania z nami.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń