Gościniec Płock Krzysztof Panek

U nas naprawdę wypoczniesz

Noclegi i kwatery prywatne
al. Jachowicza 8A, 09-402 Płock mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 283 597
242647497
600769447
Gościniec Płock Krzysztof Panek

Informacje

Opis działalności
Gościniec to pensjonat zlokalizowany w Płocku, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem działalności jest Krzysztof Panek.
Produkty i usługi
Gościniec to miejsce, w którym możesz zatrzymać się na jedną noc lub na trochę dłużej. Jest to odpowiednie miejsce do wypoczynku, ale także nocleg dla osób w trakcie podróży biznesowej. Możesz przyjechać do nas sami lub z rodziną. Wszystkie pokoje zapewniają dobre warunki i przyjemny wystrój. Zawsze dbamy o czystość oraz komfort naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdziesz pokoje wieloosobowe, idealne dla zorganizowanych grup wycieczkowych, gości weselnych lub firm. Dysponujemy także pokojami ekonomicznymi, które skierowane są dla przejezdnych gości, którzy szukają noclegu na jeden dzień, lub planują kilkugodzinny pobyt. Dla bardziej wymagających Klientów proponujemy pokoje premium, w których mogą zatrzymać się maksymalnie 3 osoby.

Wszystkie pokoje posiadają udogodnienia, takie jak:

- telewizja,
-bezprzewodowy dostęp do internetu,
- czajnik elektryczny.

Do waszej dyspozycji udostępniamy ogródek z grillem na terenie pensjonatu oraz ogrodzony parking w cenie pobytu. Chętnie przyjmiemy rodziny z dziećmi do lat 7 i zwierzęta bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do pensjonatu Gościniec w Płocku.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń