Vitamin Med Centrum Terapii holistycznych Renata Łukasiewicz

Leczenie holistyczne i medycyna naturalna

Medycyna naturalna
al. Kobylińskiego 4, 09-400 Płock mazowieckie
(3 reviews) napisz opinię
Vitamin Med Centrum Terapii holistycznych Renata Łukasiewicz
al. Kobylińskiego 4, 09-400 Płock mazowieckie
Telefon
Vitamin Med Centrum Terapii holistycznych Renata Łukasiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Vitamin Med Centrum Terapii holistycznych Renata Łukasiewicz w Płock
Jesteśmy firmą o nazwie Vitamin Med. Działamy jako Centrum Terapii Holistycznych. Nasza siedziba znajduje się w Płocku, w województwie mazowieckim. Właścicielką działalności jest Renata Łukasiewicz.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim leczeniem holistycznym dolegliwości zdrowotnych pacjentów, którzy przychodzą do naszego Centrum. Koncentrujemy się nie tylko na ciele, ale również na umyśle każdej osoby, co pozwala na indywidualne podejście oraz zapewnienie należytej opieki. Zależy nam na Państwa zdrowiu i zadowoleniu.

Naszą specjalnością jest podologia, czyli leczenie ludzkich stóp oraz paznokci. Wszystkie zabiegi w tym zakresie przeprowadzamy z należytą dokładnością, a także najwyższą dbałością o bezpieczeństwo czy higienę. Narzędzia każdorazowo poddajemy dezynfekcji oraz sterylizacji.

Działania podejmowane w zakresie podologii:
- końcowa obróbka paznokci,
- leczenie grzybicy paznokci,
- usuwanie odcisków i pęknięć pięt,
- oczyszczanie wałów paznokciowych,
- skracanie i opracowywanie paznokci,
- leczenie modzeli, brodawek i wrastających paznokci,
- dobieranie odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych,
- usunięcie fizjologicznych zrogowaceń z podeszew stóp.

To jednak nie jedyny obszar naszej działalności. Zajmujemy się również podawaniem kroplówek witaminowych pod okiem doświadczonych lekarzy. Oferowana przez nas terapia witaminowa prowadzona to coś więcej niż suplementacja środkami dostępnymi w aptece. To pewność doboru cennych substancji zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego organizmu. Kroplówki dostarczają organizmowi 100% wartościowych składników, co pozwala na osiągnięcie szybkiego i skutecznego efektu terapii. Substancje wchłaniają się natychmiastowo, dzięki czemu możemy zaobserwować silniejsze i bardziej efektywne ich działanie, niż w przypadku klasycznych suplementów diety.

Przeprowadzamy także ozonoterapię, czyli leczenie z wykorzystaniem ozonu i czystego tlenu. Dodatkowo leczymy rany przewlekłe i zapewniamy drenaż limfatyczny. Pozwala to na zmniejszenie oraz całkowite wyeliminowanie bólu czy obrzęków.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z centrum Vitamin Med w Płocku.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Vitamin Med Centrum Terapii holistycznych Renata Łukasiewicz z lokalizacji: Płock świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
płocki

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
J
Jolanta
Udałam się tutaj na ozonoterapię i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie przeprowadzają takowy zabieg.
O
Otylia
Polecam serdecznie. Sprawnie pomogli mi z problemem grzybicy paznokci u stóp oraz z pękającymi piętami. Zdecydowanie warto!
G
Gabriela
Jest to naprawdę bardzo dobry gabinet medycyny holistycznej. Faktycznie znają się na podologii i dobrze realizują zadania w tym zakresie.