Uśmiech gabinet stomatologiczny Anna Uchniewska

W gabinecie stomatologicznym dostaniesz nowy uśmiech

Stomatolodzy i protetycy
ul. Czwartaków 16 lok1d, 09-410 Płock mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(24) 268 84 55
Uśmiech gabinet stomatologiczny Anna Uchniewska

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Anna Uchniewska i prowadzę gabinet stomatologiczny Uśmiech, który znajduje się w Radzanowie, w województwie mazowieckim. Indywidualną praktykę lekarską zaczęłam w 1997 roku. Zapraszam osoby, które chcą skorzystać z profilaktyki oraz stomatologii zachowawczej.
Produkty i usługi
Do gabinetu stomatologicznego Uśmiech zapraszam dorosłych, dzieci oraz osoby, które cierpią na dentofobię. Leczenie zębów obejmuje między innymi usuwanie próchnicy, która długo nieleczona może doprowadzić do zapalenia miazgi, a w najgorszym wypadku do usunięcia zęba. Leczenie próchnicy odbywa się pod znieczuleniem lub przy wykorzystaniu specjalnych technik. Podczas zakładania wypełnień stosuję odpowiednie komponenty, na które daję Państwu roczną gwarancję.

Do moich usług należy również:
- leczenie kanałowe,
- wypełnienie światłoutwardzalne,
- kosmetyczne pokrycie zęba,
- usunięcie zęba stałego i mlecznego,
- protetyka,
- implantologia.

Wykonuję protezy częściowe i całkowite. Zakładam również protezy szkieletowe i hybrydowe. Oferuję korony porcelanowe, kompozytowe i pełnoceramiczne. Mogę również założyć licówki. Szczególnie polecam implanty, które pełnią funkcję naturalnego zęba. Zapewniają komfortowe rzucie oraz mówienie.

Zapraszam do gabinetu stomatologicznego Uśmiech w Radzanowie oraz na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Płock

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Ł
Łucja
Doskonały gabinet, w którym dbają o komfort pacjenta podczas zabiegu. Dzięki temu można tu leczyć zęby, także u dzieci. Ja i mój syn uczęszczamy tu od dawna. Żaden z nas nie boi się wizyty u Pani doktor.
K
Kornelia
Polecam tę dentystkę. Ma doskonałe podejście do osób, które boją się zabiegów stomatologicznych. Dzięki niej naprawiłam 4 zęby, w tym jeden wyleczyłam kanałowo. Bałam się bardzo, ale okazało się, że dentystka była bardzo delikatna, cały czas pytała, czy nie odczuwam bólu i zrobiła wszystko szybko.