Wimns Włodzimierz Seliwiak

Sprzedaż wyrobów ze stali nierdzewnej

Stal i wyroby stalowe
ul. Kostrogaj 14A, 09-400 Płock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 530 714
Może cię zainteresować
Wimns Włodzimierz Seliwiak

Informacje

Opis działalności
Włodzimierz Seliwiak prowadzi firmę Wimns. Działamy od 2008 roku. Znajdujemy się w Płocku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą części, urządzeń i materiałów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Jest ona odporna na działanie inwazyjnych kwasów i korozji. Nasze wyroby są w pełni bezpieczne dla środowiska. Oferujemy produkty ze stali A2 i A4.

Nasza oferta zawiera:
- profile
- trójniki
- śruby
- blachy
- nakrętki

Oprócz tego sprzedajemy kolana i pręty gwintowane, a także pozostałe elementy ze stali szlachetnej.

Zaoferować możemy również naprawę i konserwację urządzeń stosowanych w oczyszczalniach ścieków. Serwisujemy pompy Seepex i urządzenia Huber takie jak podnośniki, sita i kraty. Poradzimy sobie nawet z nietypowymi problemami. Gwarantujemy sprawne i rzetelne wykonanie napraw. Świadczymy też usługi spawalnicze. Spawamy blachę i aluminium oraz stal kwasoodporną i nierdzewną, a także konstrukcyjną.

W sprzedaży mamy także opał. Oferujemy brykiety i pellet. Pellet ogrzewa budynki indywidualne, wykorzystywany jest też w zbiorowych instalacjach grzewczych. Charakteryzuje się on wysoką kalorycznością, zakupić go można w workach i na paletach. Brykiet to materiał dobrze palny, o wysokiej wartości energetycznej.


Nasze produkty mają atesty konsumenckie, cechują się wysoką jakością. Gwarantujemy korzystne ceny i terminową realizację zleceń.


Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń