Hanna Owczarz-Kośmider Prywatny gabinet neurologiczny

Diagnostyka neurologiczna dzieci i dorosłych

Przychodnie prywatne
ul. Medyczna 8/123, 09-400 Płock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hanna Owczarz-Kośmider Prywatny gabinet neurologiczny
ul. Medyczna 8/123, 09-400 Płock mazowieckie
NIP
7741366034
Telefon
Hanna Owczarz-Kośmider Prywatny gabinet neurologiczny

Informacje

Opis działalności firmy Hanna Owczarz-Kośmider Prywatny gabinet neurologiczny w Płock
Hanna Owczarz-Kośmider prowadzi w Płocku prywatny gabinet neurologiczny. Lekarz uzyskała II stopień specjalizacji z neurologii w 1991 roku, a od ponad 20 lat prowadzi gabinet. W 2008 roku neurolog otworzyła również pracownię EEG Medial, w której diagnozuje zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów.
Produkty i usługi
Problemy z układem nerwowym objawiają się m.in. nieskładnym mówieniem, zaburzeniami widzenia, a także kłopotami z koncentracją psychoruchową. W przypadku ich występowania należy udać się do neurologa, który przeprowadzi podstawowe i w razie potrzeby specjalistyczne badania. Konsultacje neurologiczne można wykonać w gabinecie należącym do neurolog Hanny Owczarz-Kośmider. Lekarz przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych rozpoznając i wdrażając leczenie w przypadku takich problemów ze zdrowiem, jak:
- padaczka,
-migreny,
- udary mózgu,
- zespoły otępienne,
- ADHD,
- bezsenność,
- polineuropatia,
- rwa kulszowa,
- stwardnienie rozsiane.

W uzasadnionych przypadkach pacjenci kierowani są na specjalistyczne badania, w tym sprawdzanie bioelektrycznej czynności mózgu, czyli EEG. Poza rozpoznawaniem schorzeń EEG używane jest do profilaktyki sportowców oraz pracowników. Tylko u kierowców badanie tego typu nie jest wykonywane.

Wizyty w gabinecie neurolog Hanny Owczarz-Kośmider można rejestrować telefonicznie albo osobiście. Z kolei więcej informacji dotyczących rozpoznawania i leczenia chorób neurologicznych znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Hanna Owczarz-Kośmider Prywatny gabinet neurologiczny z lokalizacji: Płock świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, Płock, płocki

Aktualności

neurolog

09.11.2022

Zespoły otępienne to postępujące choroby, które powodują upośledzenie funkcji intelektualnych. Chorujący na nią pacjenci mają zaburzenia poznawcze oraz problemy z pamięcią. Wśród nich rozróżniamy takie jednostki chorobowe, jak choroba Alzheimera, otępienie z ciałami Levy’ego czy otępienie czołowo-skroniowe. Diagnostykę i leczeniem zespołów otępiennych zajmuje się lekarz neurolog Hanna Owczarz-Kośmider.

neurolog

29.09.2022

Choroba Parkinsona jest przewlekłym, degeneracyjnym schorzeniem o podłożu neurologicznym. Statystycznie, mężczyźni mają większą szansę na zachorowanie niż kobiety. Jej charakterystycznymi objawami są zaburzenia równowagi i niestabilność postawy, zaburzenia snu, sztywność mięśni, spowolnienie ruchowe czy drżenie mięśni. Kluczowe jest wczesne rozpoznanie, ponieważ choroba powoduje nieodwracalne szkody w układzie nerwowym.

neurolog

24.07.2022

Stwardnienie rozsiane jest schorzeniem ośrodkowego układu nerwowego. W pierwszym okresie najczęstszymi objawami są niedowład kończyn, zaburzenia widzenia, zaburzenia czucia oraz zaburzenia równowagi i koordynacji ruchów. To choroba, której nie jesteśmy obecnie całkowicie wyleczyć. Możną ją spowolnić, skupiając się na leczeniu objawów. Diagnostykę i leczenie SM oferuje Państwu lekarz neurolog Hanna Owczarz-Kośmider.

neurologia

03.05.2022

Zdiagnozowano u Państwa epilepsję, chorobę Parkinsona lub inną chorobę układu nerwowego? Zauważyliście Państwo u siebie niepokojące objawy, takie jak utrata przytomności czy zespoły bólowe kręgosłupa? W każdym z tych przypadków mogą Państwo skorzystać z konsultacji neurologicznych udzielanych przez specjalistę neurologa Hanna Owczarz-Kośmider. Lekarz przeprowadzi niezbędną diagnostykę i pomoże w opracowaniu planu leczenia.

neurolog

31.03.2022

Objawów neurologicznych, takich jak utrata przytomności, zaburzenia widzenia czy problemy z pamięcią, nie należy lekceważyć. Przyczyny tych nieprawidłowości działania układu nerwowego wcale nie muszą być poważne, jednak dopiero wizyta u neurologa pozwoli to ustalić. Z diagnostyki oraz leczenia chorób układu nerwowego mogą Państwo skorzystać z gabinecie neurologicznym Hanny Owczarz-Kośmider.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

EEG,