Hanna Owczarz-Kośmider Prywatny gabinet neurologiczny

Diagnostyka neurologiczna dzieci i dorosłych

Przychodnie prywatne
ul. Medyczna 8/123, 09-400 Płock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 723 279
Hanna Owczarz-Kośmider Prywatny gabinet neurologiczny

Informacje

Opis działalności
Hanna Owczarz-Kośmider prowadzi w Płocku prywatny gabinet neurologiczny. Lekarz uzyskała II stopień specjalizacji z neurologii w 1991 roku, a od ponad 20 lat prowadzi gabinet. W 2008 roku neurolog otworzyła również pracownię EEG Medial, w której diagnozuje zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów.
Produkty i usługi
Problemy z układem nerwowym objawiają się m.in. nieskładnym mówieniem, zaburzeniami widzenia, a także kłopotami z koncentracją psychoruchową. W przypadku ich występowania należy udać się do neurologa, który przeprowadzi podstawowe i w razie potrzeby specjalistyczne badania. Konsultacje neurologiczne można wykonać w gabinecie należącym do neurolog Hanny Owczarz-Kośmider. Lekarz przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych rozpoznając i wdrażając leczenie w przypadku takich problemów ze zdrowiem jak:
-padaczka,
-migreny,
-udary mózgu,
-zespoły otępienne,
-ADHD,
-bezsenność,
-polineuropatia,
-rwa kulszowa,
-stwardnienie rozsiane.

W uzasadnionych przypadkach pacjenci kierowani są na specjalistyczne badania, w tym sprawdzanie bioelektrycznej czynności mózgu, czyli EEG. Poza rozpoznawaniem schorzeń EEG używane jest do profilaktyki sportowców oraz pracowników. Tylko u kierowców badanie tego typu nie jest wykonywane.

Wizyty w gabinecie neurolog Hanny Owczarz-Kośmider można rejestrować telefonicznie albo osobiście. Z kolei więcej informacji dotyczących rozpoznawania i leczenia chorób neurologicznych znajduje się na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

eeg,