Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.

Produkujemy i sprzedajemy okna i drzwi drewniane na terenie Europy, Azji.

Okna drewniane
ul. Otolińska 25, 09-407 Płock mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(24) 367 10 44
Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Spółka Bildau & Bussmann Polska znajduje się w Płocku i oferuje projekty, montaż oraz sprzedaż okien i drzwi.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z tradycjami. Nasza spółka została założona w Polsce w 1995 roku, a jej korzenie sięgają 1980 roku, kiedy założono stolarnię w Berlinie. Od tego czasu dbałość o terminowe usługi i wysoką jakość produktu pozwoliły nam rozwinąć naszą działalność. Na ten moment posiadamy swoje siedziby w Polsce, Rosji, Francji i USA, a nasze produkty trafiają do Klientów z Europy, Azji i Ameryki Północnej.

Okna i drzwi wykonujemy z drewna i aluminium. Korzystamy z produktów sprawdzonych, które uzyskały certyfikaty potwierdzające ich jakość. Bazujemy na drewnie takim jak sosna, świerk, modrzew, hemlok, sosna oregon, red meranti, dąb, mahoń i inne. Staramy się dbać o środowisko i wykorzystywać tylko drewno ze zrównoważonego leśnictwa.

Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych oraz instytucji ulokowanych w zabytkowych budynkach,które wymagają stworzenia bardzo precyzyjnych systemów okiennych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

-okna okrągłe,
-okna półskrzynkowe,
-okna przesuwne pionowo,
-okna ościeżnicowe,
-okna przechylne prostokątne,
-okna dźwiękoszczelne,
-okna zabytkowe.

Dodatkowo oferujemy eleganckie i solidnie wykonane drzwi. Są to m.in.: drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe boczne, drzwi drewniano-aluminiowe, drzwi balkonowe, drzwi podnoszono-przesuwne, drzwi jednoramowe i drzwi harmonijkowe.

Wszystkie nasze projekty są realizowane terminowo. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszą spółką Bildau & Bussmann Polska w Płocku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Hubert
Bardzo udany zakup okien, firma robi produkty najwyższej jakości. Warto kupić.
J
Jagoda
Okna są naprawdę rewelacyjne, super wykonanie, a do tego świetnie izolują od zimna i trzymają temperaturę w domu. Po prostu lepiej nie mogłam wybrać, szczerze polecam.