Kwiaciarnia Egzotyka Rafał Stępniak

Bukiety na każdą okazję

Kwiaciarnie
ul. Rembielińskiego 2, 09-400 Płock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kwiaciarnia Egzotyka Rafał Stępniak
ul. Rembielińskiego 2, 09-400 Płock mazowieckie
NIP
7742259300
Telefon
Kwiaciarnia Egzotyka Rafał Stępniak

Informacje

Opis działalności firmy Kwiaciarnia Egzotyka Rafał Stępniak w Płock
Kwiaciarnia Egzotyka rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Płocku. Właścicielem firmy jest Rafał Stępniak. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nasza kwiaciarnia od początku istnienia działalności cieszy się ogromną popularnością. Każdego dnia odwiedzają nas dziesiątki klientów i zakupują kwiaty na różne okazje. Jesteśmy doceniani za profesjonalizm, znakomitą obsługę i szeroki wybór pięknych, świeżych kwiatów.

Florystyka jest dla nas ogromną pasją, dlatego bardzo przykładamy się do tworzenia kompozycji kwiatowych. Dbamy o wysoką precyzję wykonania i najmniejsze szczegóły. Zależy nam na tym, aby z bukietu była zadowolona nie tylko osoba kupująca, ale też obdarowywana.

Wykonujemy bukiety na takie okazje jak:

- urodziny,
- ślub,
- imieniny,
- jubileusz,
- walentynki,
- pogrzeb,
- narodziny dziecka.

Kompozycje wykonujemy między innymi z róż i storczyków. Możemy zaproponować też wspaniałe kosze kwiatowe i flowerboxy. W asortymencie nie zabraknie również kwiatów doniczkowych, które z pewnością ozdobią każdy dom, mieszkanie, balkon czy taras.

Dodatkowo nasza kwiaciarnia podejmuje się dekorowania kościołów i witryn sklepowych.

Realizujemy także zamówienia na kwiaty z dostawą do domu.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Kwiaciarnia Egzotyka Rafał Stępniak z lokalizacji: Płock świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń