Zakład Produkcyjno-Usługowy Klima-Went Spółka Jawna M. Obrębski K. Kluska

Centrum wentylacji i klimatyzacji

Klimatyzacja
ul. Sierpecka 1m, 09-402 Płock mazowieckie
poniedziałek 7:00 - 15:00
wtorek 7:00 - 15:00
środa 7:00 - 15:00
czwartek 7:00 - 15:00
piątek 7:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(24) 264 79 63
242627260
M. Obrębski
606894554
K. Kluska
606894503
Wiesław Reda
668494141
Adres korespondencyjny
ul. Sierpecka 1m, 09-402 Płock mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Zakład o nazwie "KLIMA-WENT" został zarejestrowany w lipcu 1991 roku jako firma produkcyjno-usługowa prowadzona przez Mieczysława Obrębskiego i Krzysztofa Kluskę. Następne lata to okres dynamicznego rozwoju. W 2001 roku nasza firma zmieniła status prawny ze spółki cywilnej na spółkę jawną.

Spółka dysponuje własną kadrą wykonawczo-montażową oraz warsztatem blacharskim, wyposażonym w nowoczesny sprzęt, umożliwiający w praktycznie dowolnym terminie wykonywać powierzone jej zadanie. Od początku swego istnienia Zakład "KLIMA-WENT" pieczołowicie szkolił swoich pracowników. Obecnie zatrudniamy pracowników legitymujących się odpowiednim wykształceniem technicznym z kilku- lub kilkunastoletnim stażem pracy.

Solidność, rzetelność, fachowe doradztwo, sprawne działanieto główne atuty naszego Zakładu. Jednak największym sukcesem firmy jest z dnia na dzień rosnąca rzesza zadowolonych klientów. Zaufanie jakie zdobyliśmy u nich rzetelną pracą daje nam ogromną satysfakcję i jest źródłem naszej energii w żmudnym procesie wprowadzania nowych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy!
Opis działalności
Zakład KLIMA-WENT to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje najwyższej jakości usługi, w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Od powstania w 1991 roku Firma wypracowała sobie pozycję lidera
Produkty i usługi
Klima-Went to zakład produkcyjno-usługowy zajmujący się produkcją, montażem i sprzedażą urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Prawie 30-letnie doświadczenie pozwala nam oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, a szeroka rzesza klientów i ich zadowolenie sprawiają, że możemy poszczycić się wiodącą pozycją w województwie mazowieckim.

Nasza firma ciągle się rozwija i powiększa zakres swoich usług. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na nasze produkty, używamy najnowocześniejszych sprzętów, aby zadowolenie naszych klientów nieustannie rosło. Nasz warsztat blacharski wyposażony jest w najlepszej jakości maszyny, a nasi doświadczeni pracownicy ciągle poszerzają swoją wiedzę, aby doradzić najlepsze dla Państwa rozwiązania.

W zakresie usług naszego zakładu znajdują się między innymi dobór, montażi sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Nasza hurtownia jest bogato wyposażona, dzięki czemu znajdą tu Państwo produkty doskonale spełniające Państwa potrzeby. Oferujemy również stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych projektów zgodnie z Państwa zamysłem.

Nasze elementy wentylacyjne są zamontowane w firmach i zakładach na terenie całej Polski - takich jak LG Electronics, PKN Orlen czy TPSA.

W naszej ofercie znajda Państwo wszystko czego potrzebują - od klimatyzatorów i niezbędnych do nich części, po tłumiki, nawiewniki, izolacje i odciągi. Akcesoria kominkowe, wkłady kominowe i podstawy dachowe montujemy wszędzie - zarówno w firmach, jak i w domach jednorodzinnych. Gwarantujemy terminowość i szybkość wykonania zlecenia, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które w naszym fachu jest niezwykle ważne.

Klima-Went została wielokrotnie nagrodzona prestiżowymi certyfikatami, a od 2009 roku jest częścią programu Rzetelna Firma, dając przykład innym przedsiębiorcom. System Bezpieczeństwa i Higieny Pracy wdrożony w 2012 roku oraz członkostwo w elitarnym klubie Gazel Biznesu świadczy o najwyższym poziomie i dynamicznym rozwoju naszej firmy.
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory:
- LG
- Daikin
- Fujitsu
- Galans
- Mitsubishi
- Split
Certyfikaty
Od 2009 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie RZETELNA FIRMA. W trosce o bezpieczeństwo i warunki pracy naszych pracowników w 2012 roku wdrożyliśmy SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY co możemy udokumentować stosownym Certyfikatem. Ponadto w 2013 roku dołączyliśmy do elitarnego klubu GAZEL BIZNESU grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń