Transpol - Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych

Usługi dźwigowe na najwyższym poziomie

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Wiadukt 1, 09-400 Płock mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
606 640 899
Transpol - Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych

Informacje

Opis działalności
Jako firma Transpol świadczymy usługi dźwigowe i transportowe. Nasza siedziba znajduje się w Płocku, na Mazowszu i to głównie na terenie tego miasta świadczymy swoje usługi. Właścicielem firmy jest Andrzej Krzyżański, a działalność prowadzimy już od 1989 roku.
Produkty i usługi
Od ponad trzydziestu lat istniejemy na rynku usług budowlanych. Zajmujemy się przede wszystkim wynajmowaniem maszyn budowlanych wraz z obsługą operatorską na zlecenie Klientów indywidualnych oraz firm czy przedsiębiorstw. Działamy przede wszystkim na terenie Płocka oraz okolicznych miejscowości.

Jesteśmy jedną z najstarszych firm w regionie, które oferują usługi podnośnikami koszowymi. Realizując wynajem tych maszyn oraz świadcząc usługi w tym zakresie, stawiamy na najwyższy poziom oraz terminowość. Nasze maszyny można wykorzystać na wiele sposobów, jak na przykład montaż oświetlenia czy reklam na wysokościach.

Maszyny, które wynajmujemy to:
- koparko-ładowarki,
- dźwigi i podnośniki,
- koparki kołowe,
- minikoparki,
- podnośniki koszowe,
- wywrotki,
- żurawie samochodowe.

Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć transport budowlany oraz ciężarowy. Przewozimy różnego rodzaju materiały czy surowce oraz dłużycę. Wszyscy operatorzy odbyli odpowiednie kursy i szkolenia, przez co posiadają stosowne uprawnienia, pozwalające im na świadczenie zawodu. Wszystkie prace przeprowadzamy dokładnie i terminowo.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z firmą Tranpsol w Płocku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Płock

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Robert
Naprawdę posiadają wiele różnych maszyn budowlanych. Od koparek, przez podnośniki aż do żurawi.
G
Grażyna
Ich podnośniki czy dźwigi to zdecydowanie maszyny najwyższej klasy. Dzięki temu wszelkie prace na wysokościach przeprowadzane są bezbłędnie.
T
Tomasz
Posiadają bardzo dobre i przede wszystkim sprawne maszyny budowlane, dzięki którym szybko i dokładnie przeprowadzają wszystkie powierzone im zlecenia.