Transpol-Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych

Usługi dźwigiem i podnośnikiem koszowym

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Wiadukt 1, 09-400 Płock mazowieckie
(11 opinii) napisz opinię
Transpol-Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych
ul. Wiadukt 1, 09-400 Płock mazowieckie
Telefon
Transpol-Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych

Informacje

Opis działalności firmy Transpol-Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych w Płock
Jako firma Transpol świadczymy usługi dźwigowe i transportowe. Nasza siedziba znajduje się w Płocku, na Mazowszu i to głównie na terenie tego miasta świadczymy swoje usługi. Właścicielem firmy jest Andrzej Krzyżański, a działalność prowadzimy już od 1989 roku.
Produkty i usługi
Od ponad trzydziestu lat istniejemy na rynku usług budowlanych. Zajmujemy się przede wszystkim wynajmowaniem maszyn budowlanych wraz z obsługą operatorską na zlecenie Klientów indywidualnych oraz firm czy przedsiębiorstw. Działamy głównie na terenie Płocka oraz okolicznych miejscowości.

Jesteśmy jedną z najstarszych firm w regionie, które oferują usługi podnośnikami koszowymi. Realizując wynajem tych maszyn oraz świadcząc usługi w tym zakresie, stawiamy na najwyższy poziom oraz terminowość. Nasze maszyny można wykorzystać na wiele sposobów, jak na przykład montaż oświetlenia czy reklam na wysokościach.

Maszyny, które wynajmujemy to:
- koparko-ładowarki,
- dźwigi i podnośniki,
- koparki kołowe,
- minikoparki,
- podnośniki koszowe,
- wywrotki,
- żurawie samochodowe.

Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć transport budowlany oraz ciężarowy. Przewozimy różnego rodzaju materiały czy surowce oraz dłużycę. Wszyscy operatorzy odbyli odpowiednie kursy i szkolenia, przez co posiadają stosowne uprawnienia, pozwalające im na świadczenie zawodu. Wszystkie prace przeprowadzamy dokładnie i terminowo.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu - firma Tranpsol w Płocku.
Zasięg działania
Firma Transpol-Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych z lokalizacji: Płock świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
J
Jan
Pomagali nam przy robotach ziemnych podczas naszej inwestycji. Wynajęli też żurawia do reszty prac montażowo-budowlanych. Udostępniają jedynie zadbany sprzęt z aktualnym przeglądem.
A
Areda455
Wypożyczaliśmy od nich żurawia samochodowego. Firma zaoferowała nam uczciwą cenę. Sam sprzęt był w stu procentach sprawny i gotowy do pracy.
Z
Zadaz
Firma pomagała nam na budowie. Operator wykonał potrzebne wykopy, a kierowca dowoził nam kruszywo. Dzięki nim prace szły naprawdę sprawnie.
Ł
Łukasz
Mają bardzo nowoczesne podnośniki koszowe o dalekim wysięgu. Ceny za wynajem też oferują przystępne, także polecam.
M
Mariusz
Poprosiliśmy firmę, aby przy pomocy dźwigu zdemontowała zepsuty słup elektryczny przy naszej głównej drodze gminnej. W bardzo krótkim czasie wykonali zlecenie, wraz z zabezpieczeniem miejsca, gdzie przeprowadzili roboty, polecam.
R
Roman
Bardzo dobra współpraca, która przebiega bez najmniejszych problemów. Polecam firmę budowlaną Transpol.
J
Janek
Odpowiednio przeprowadzane wszelkie prace budowlane czy ziemne. Jestem jak najbardziej zadowolony z zaprezentowanej jakości.
K
Kasia
Widać, że pracujący tam budowlańcy odpowiednio umieją posługiwać się posiadanymi maszynami, przez co współpraca z nimi jest niezwykle przyjemna.
R
Robert
Naprawdę posiadają wiele różnych maszyn budowlanych. Od koparek, przez podnośniki aż do żurawi.
G
Grażyna
Ich podnośniki czy dźwigi to zdecydowanie maszyny najwyższej klasy. Dzięki temu wszelkie prace na wysokościach przeprowadzane są bezbłędnie.
T
Tomasz
Posiadają bardzo dobre i przede wszystkim sprawne maszyny budowlane, dzięki którym szybko i dokładnie przeprowadzają wszystkie powierzone im zlecenia.