Transpol - Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych

Wynajem sprawnych maszyn budowlanych

Podnośniki
ul. Wiadukt 1, 09-400 Płock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Transpol - Transport, Roboty Ziemne, Wynajem Maszyn Budowlanych

Informacje

Opis działalności
Świadczymy usługi dźwigowe oraz wynajem innych maszyn budowlanych na terenie Płocka i okolicznych miejscowości województwa mazowieckiego. Właścicielem firmy Transpol jest Andrzej Krzyżański, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dokładne świadczenie wszystkich zleceń. Istniejemy już od 1989 roku.
Produkty i usługi
Istniejemy na rynku od ponad trzydziestu lat. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku usług budowlanych oraz obszernej wiedzy branżowej. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności Płocka oraz okolic.

Zajmujemy się wynajmem takich maszyn, jak:
- podnośniki koszowe,
- dźwigi i podnośniki,
- koparko-ładowarki,
- koparki kołowe,
- minikoparki,
- wywrotki,
- żurawie samochodowe.

Ponadto na naszą ofertę składa się transport ciężarowy i budowlany, w ramach którego możemy przewieźć różnego rodzaju materiały czy surowce, przydatne przy wielu pracach budowlanych. Przeprowadzamy również prace ziemne. Wszyscy zatrudnieni w firmie pracownicy to wykwalifikowane osoby, które umiejętnie obsługują posiadane maszyny.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w okolicy, które wprowadziły do swojej oferty usługi podnośnikami koszowymi. Są to maszyny, które idealnie nadają się do przeprowadzania różnych prac na wysokościach, jak na przykład montaż oświetlenia czy reklam. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oraz terminowość.

Zachęcamy do podjęcia owocnej współpracy z firmą Transpol z Płocka.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
płocki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń