Arborystyka-Jakubik Elwira Wysocka

Wycinanie drzew metodami alpinistycznymi i prowadzenie prac ogrodniczych

Prace wysokościowe
ul. Zduńska 13/1, 09-400 Płock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
724 673 777
Adres korespondencyjny
ul. Zduńska 13/1, 09-400 Płock mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Arborystyka-Jakubik to firma z Płocka. Ma duże doświadczenie, ponieważ od 17 lat zajmuje się pracami wysokościowymi i ogrodniczymi. Specjalizuje się w usuwaniu drzew. Należy do Elwiry Wysockiej.
Produkty i usługi
Drzewa to estetyczny element krajobrazu, ale nie wszystkie są bezpieczne dla człowieka, budynków i ruchomości. Niekiedy trzeba je wyciąć, a tym od lat zajmuje się firma Arborystyka-Jakubik. Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym sprzętem do prac wysokościowych oraz piłami, dzięki czemu szybko, dokładnie i bezpiecznie jest w stanie wyciąć drzewa położone nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Oferta Arborystyka-Jakubik obejmuje:
-wycinanie trudnych drzew
-usuwanie niebezpiecznych drzew
-usuwanie drzew znad linii energetycznych
-usuwanie drzew nad budynkami

Pracownicy firmy metodami alpinistycznymi wchodzą na drzewa i odpowiednio zabezpieczeni odcinają poszczególne fragmenty drzewa. Są w stanie usunąć całe drzewo albo albo dokonać cięć pielęgnacyjnych i odciąć gałęzie zwisające na chodnikiem. Doświadczenie w pracach wysokościowych pomaga również przy innych usługach, w tym czyszczeniu rynien, usuwaniu sopli i odśnieżaniu dachów.

Firma podejmuje się też cięć żywopłotów, przycinania krzewów i koszenia trawników.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Arborystyka-Jakubik. Więcej o działalności przedsiębiorstwa uzyskają Państwo pod podanym numerem telefonu albo po napisaniu maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń