Owczarek Podłogi-Drzwi-tarasy Kacper Owczarek

Parkiety i posadzki dla mieszkania, firmy i zakładu pracy

Usługi posadzkarskie
ul. Żeromskiego 21, 26-600 Radom mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Owczarek Podłogi-Drzwi-tarasy Kacper Owczarek

Informacje

Opis działalności
Firmę Owczarek-Podłogi-Drzwi-Tarasy założyliśmy na terenie Radomia, w województwie mazowieckim. Jesteśmy specjalistami od prac wykończeniowych w zakresie projektowania oraz montażu podłóg. Właścicielem firmy jest Kacper Owczarek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Współpracujemy z właścicielami prywatnych mieszkań, domów, biur, ale również zakładów pracy i zakładów przemysłowych. Wykańczamy niewielkie powierzchnie oraz duże pomieszczenia magazynowe. Pomagamy zaprojektować podłogę, która w danym środowisku będzie trwała i spełni swoją funkcję, czy to w pomieszczeniu mieszkalnym, czy usługowym.

Właściciele mieszkań decydują się zazwyczaj na montaż parkietu, czy desek podłogowych, ponieważ materiał ten z pewnością pozwala zaaranżować ciepłe i przytulne wnętrze. My także polecamy drewno do obiektów mieszkalnych, ponieważ to naturalny i ekologiczny surowiec, który odpowiednio pielęgnowany może posłużyć mieszkańcom przez dziesiątki lat.

W naszej ofercie znajduje się:
- układanie parkietu,
- układanie tarasów kompozytowych,
- układanie tarasów drewnianych,
- układanie płyt tarasowych z drewna,
- układanie płyt tarasowych ceramicznych
- listwowanie parkietu,
- montaż paneli podłogowych.

Oferujemy nie tylko montaż płyt drewnianych, ale także renowację istniejących już podłóg. Do naszych usług należy:
- cyklinowanie parkietów,
- polerowanie podłóg z drewna,
- renowacja parkietu.

Zajmujemy się renowacją parkietów oraz wzorów parkietowych. Cyklinowanie to jedna z najskuteczniejszych metod, która pozwala oczyścić drewno. Nasza kadra dokładnie sprawdzi, w jakim stanie technicznym jest powierzchnia podłogi. Uzupełnimy ewentualne ubytki i szpary. Użyjemy środków pielęgnacyjnych do drewna i polakierujemy podłogę.

Wykonujemy także posadzki przemysłowe. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów odpornych na ściskanie i duże obciążenia.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż, montaż oraz serwis drzwi. Zapraszamy do kontaktu - firma Owczarek Podłogi-Drzwi-Tarasy z Radomia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Mariola
Podłoga w naszym mieszkaniu prezentuje się świetnie. Wszystkie deski położyła właśnie firma Pana Kacpra Owczarka. Montażyści korzystali z renomowanych materiałów przy instalacji. Nie zostawili żadnej szczeliny ani niedociągnięć.
K
Krzysztof
Parkiet ułożyli bardzo estetycznie i szybko. Dali też numer do serwisanta, który naprawia oraz cyklinuje podłogi. Kompleksowa obsługa.
R
Rafał
Firma wykonała dla nas posadzkę przemysłową. Bardzo solidna nawierzchnia, odporna na działanie chemikaliów oraz bardzo duży nacisk.
K
Konrad
Polecam ich do układania desek tarasowych. Znają się na solidnym montażu. Wszystko się trzyma, jest stabilne i deski nie odstają. Robota wykonana fachowo.
K
Kuba
Panowie pomogli nam zaprojektować układ parkietu. Podpowiedzieli, na jakich producentów drewna zwracać uwagę przy wyborze. Sami dostarczyli kleje i solidne materiały montażowe. Układanie zakończyli na czas. Estetycznie i elegancko!
G
Gośka
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Wykonali porządną renowację podłogi w całym moim mieszkaniu. Cyklinowali parkiet i polakierowali deski z drewna. Podłoga wygląda jak nowa! Cena była przystępna.