Krzysztof Judziński Firma remontowo usługowa

Prowadzimy wszelkie prace wykończeniowe

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Żeromskiego 21/36, 26-600 Radom mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Krzysztof Judziński Firma remontowo usługowa

Informacje

Opis działalności
Nasza firma remontowo-usługowa prowadzona przez Krzysztofa Judzińskiego ma swoją siedzibę w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach w zakresie budownictwa, zajmujemy się remontami oraz wykończeniami wnętrz. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Przygotujemy dla Państwa projekty i aranżacje wnętrz, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Oferujemy:
- malowanie,
- tapetowanie,
- układanie podłóg drewnianych,
- układanie paneli,
- układanie gładzi szpachlowej,
- docieplenia,
- fasady,
- hydroizolacje.

Zajmiemy się również układaniem glazury, terakoty, piaskowca, gresu oraz kamienia naturalnego. Prowadzimy montaż sufitów podwieszanych oraz ścian działowych z płyt gipsowo-kartonowych. Zapewniamy montaż oraz wymianę okien i drzwi, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Wykonujemy wyburzenia ścian oraz rozbiórki, zajmiemy się skuwaniem. Przeprowadzamy też prace murarskie, w tym wylewanie posadzek, wykonanie nadproży oraz murowanie ścian działowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Hubert
Najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie, współpracowałem w życiu z wieloma firmami remontowymi, ale oni zdecydowanie zaskoczyli mnie na plus. Super!
Ł
Łukasz
Remontowali dla mnie mieszkanie po dziadkach - było tam dużo do zrobienia, a jednak uwinęli się szybko i bezproblemowo. Polecam ekipę.