Timmar-Żaluzje Tomasz Baryłkiewicz

Montaż i sprzedaż żaluzji oraz rolet

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Beliny-Prażmowskiego 17/19/13, 26-610 Radom mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(48) 362 50 80
604860968
486298747
Adres korespondencyjny
Radom, Waryńskiego 25
Może cię zainteresować
Timmar-Żaluzje Tomasz Baryłkiewicz

Informacje

Opis działalności
Tomasz Baryłkiewicz jest właścicielem firmy Timmas, która znajduje się w Radomiu, w województwie mazowieckim i działa od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą rolet i żaluzji, które nie tylko ochronią Państwa przed słońcem, ale będą także stanowiły stylowy dodatek wykończeniowy dla Waszych wnętrz. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Timmar to firma, która oferuje Państwu rolety oraz żaluzje w różnych kolorach, wzorach i materiałach wykonania. Nowoczesne zasłony okienne stanowią jeden z ważnych elementów wystroju wnętrz, dlatego Klienci zwracają szczególną uwagę na ich estetykę. Nasza kadra chętnie pomoże wybrać właściwy model, a także zaproponuje Państwu usługę szybkiego montażu. Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany o nowe trendy. Aktualnie coraz modniejsze stają się rolety niepalne, czy rolety do okien dachowych. To rozwiązanie jest idealnie dla osób ceniących sobie prywatność i chcących podwyższyć poziom bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdują się:
- rolety materiałowe okienne,
- rolety przyszybowe,
- rolety dachowe,
- rolety wolnowiszące,
- rolety naścienne,
- rolety sufitowe,
- rolety w kasecie,
- rolety bez kasety.

Rolety są wykonane z materiałów tłoczonych, drukowanych i ekskluzywnych. Klienci mogą zamówić także rolety z własnym motywem. Sprzedajemy także:
- żaluzje poziome,
- żaluzje pionowe (verticale),
- moskitiery (okienne,drzwiowe, na okna dachowe),
- zasłony rzymskie,
- maty drewniane,
- plisy,
- markizy,
- rolety dzień i noc.

Polecamy nasze verticale, które mają funkcję firan i zasłon w jednym. Są uniwersalne i doskonale pasują do każdego rodzaju pomieszczenia. Mają możliwość łatwej regulacji dostępu do światła. Można je zakupić w wersji niepalnej i zaciemniającej. Nasza kadra zapewnia szybki i co ważne — bezpyłowy montaż.

Żaluzje drewniane, które oferujemy, wykonane są między innymi z aluminium, drewna i materiałów drewnopodobnych. Ich grubość wynosi kolejno 16 mm, 25 mm, 35 mm i 50 mm.

Do naszych dodatkowych usług należy prawnie i naprawa verticali. Zapewniamy, że usługi czyszczenia i serwisu sprawią, że zasłony będą wyglądały jak nowe.

Nasi Klienci otrzymują od nas 24-miesięczną gwarancję na serwis zasłon.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Timmar z Radomia.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń