Dariusz Dobrowolski Mkz

Przeprowadzki w kraju i zagranicą

Transport samochodowy
ul. Biała 151/1, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 196 121
Adres korespondencyjny
ul. Biała 151/1, 26-600 Radom mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Dariusz Dobrowolski jest właścicielem firmy Mkz, która znajduje się w Radomiu. Naszym Klientom oferujemy pomoc w przeprowadzkach na terenie kraju i zagranicę. Gwarantujemy bezpieczny przewóz wszystkich powierzonych nam przedmiotów. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Mkz to firma z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzkach w całej Polsce i na terenie Europy. Przenoszenie mieszkań oraz biur może wydawać się uciążliwe, jednak nasz zespół oferuje kompleksową pomoc w przeprowadzce. Transport Państwa mienia odbywa się za pomocą specjalnie wyposażonych pojazdów. Każdy przedmiot jest odpowiednio zabezpieczany, dlatego meble z szybą, czy telewizor dojedzie na miejsce bez szwanku! Przewozimy ciężkie ładunki. Staramy się zawsze wykonać usługę jak najszybciej. Naszym Klientom oferujemy:
- przewóz sprzętu RTV i AGD,
- przewóz wyposażenia biur,
- przewóz mebli,
- przewóz dużych instrumentów takich jak pianino.

Wypożyczamy kartony na segregację mniejszych przedmiotów. Poruszamy się na terenie całego kraju, a także do Państw takich jak:
- Holandia,
- Irlandia,
- Francja,
- Norwegia.

Nasze auta przewożą materiały do 3,5 tony. Zawsze na czas docieramy w ustalone miejsce. Pomagamy w pakowaniu i przenoszeniu ciężkich przedmiotów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Mkz z Radomia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń