Magmed Nszoz

Specjalistyczna opieka lekarska

Przychodnie prywatne
ul. Główna 12, 26-610 Radom mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Magmed Nszoz
ul. Główna 12, 26-610 Radom mazowieckie
Telefon
Może cię zainteresować
Magmed Nszoz

Informacje

Opis działalności firmy Magmed Nszoz w Radom
Magmed to prywatna przychodnia medyczna, którą założyliśmy w 2006 roku na terenie Radomia. Opieka lekarzy specjalistów realizowana jest na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie.
Produkty i usługi
Na terenie obiektu przychodni Magmed prowadzimy kilka specjalistycznych gabinetów lekarskich. Nasza przychodnia diagnozuje oraz leczy zarówno dzieci, jak i dorosłych. W naszej placówce przyjmuje:
- lekarz alergolog,
- lekarz diabetolog,
- lekarz laryngolog,
- lekarz neurolog,
- lekarz endokrynolog,
- lekarz pulmonolog,
- lekarz onkolog.

Zajmujemy się diagnostyką schorzeń oraz chorób. Posiadamy sprzęt medyczny umożliwiający nam wykonanie badania USG dopplerowskiego. Prowadzimy również testy skórne "Prick" i testy płatkowe. Testy typu "Prick" umożliwiają rozpoznanie rodzaju oraz siły alergii. Wykonuje się je głównie u dzieci. Dobrze sprawdzają się przy wykrywaniu alergii na wszelkiego rodzaju pyłki roślin z drzew, traw i krzewów.

W naszej ofercie znajduje się także spirometria, czyli badanie pojemności i objętości płuc.

Rejestracji w placówce medycznej Magmed, którą prowadzimy w Radomiu, można dokonać drogą telefoniczną.
Zasięg działania
Firma Magmed Nszoz z Radom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
L
Lena
Mają tutaj bardzo dobrego pulmonologa. Pomagał mojej mamie po przebytej gruźlicy. Zawsze dokładnie ją badał i zlecał potrzebne badania za pomocą specjalistycznej aparatury.
M
Maja
Do diabetologa w tej przychodni chodziłam w trakcie ciąży, kiedy miałam cukrzycę ciążową. Bardzo pomógł mi z ustaleniem prawidłowej diety. Był zawsze miły i chętnie doradzał.
J
Jacek
Mają tutaj bardzo dobrego laryngologa. Wykrył małe guzki na moich strunach głosowych. Dzięki niemu szybko zacząłem się leczyć i uniknąłem poważnych konsekwencji.
G
Grażynka
Byłam tutaj z dzieckiem u alergologa. Od razu zlecił nam wykonanie testów. Cieszyłam się z tak szybkiej reakcji. Testy nie były nieprzyjemne dla dziecka. Dzięki prawidłowo postawionej diagnozie mogliśmy dobrać odpowiednie leki.