Transpotech Sp. z o.o. Transport technologiczny

Przenośniki taśmowe do wiórów i odpadów z pras.

Przenośniki
ul. Gagarina 9/9, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Transpotech Sp. z o.o. Transport technologiczny

Informacje

Opis działalności
Firma TranspoTech Sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa i uruchomienia urządzeń oraz systemów transportu technologicznego. Siedziba naszej firmy mieści się w Radomiu, w województwie mazowieckim. W branży działamy od 2008 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się problematyką związaną z projektowaniem i wyposażeniem zakładów w urządzenia i systemy transportu technologicznego wewnątrzzakładowego. Systemy oparte są na przenośnikach naziemnych oraz podwieszanych. Przeznaczone są do zakładów produkcji jednostkowej, ciągłej, masowej i wielkoseryjnej. Mają one swoje zastosowanie między innymi w zakładach mięsnych i przetwórczych, odlewniach, suszarniach przemysłowych oraz w przemyśle spożywczym. Zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów, którzy współpracują z innymi firmami. Wyposażyliśmy dotychczas takie firmy jak: SOKOŁÓW S.A., ZM ŁUKÓW, FIAT, VOLKSWAGEN, THOMSON MULTIMEDIA, PILKINGTON POLSKA, DAEWOO POLAND, EATON, czy ROCKWOOL.

Nasza oferta:
- przenośniki do wiórów,
- przenośniki taśmowe montażowe i przesyłowe,
- przenośniki wałkowe i rolkowe,
- przenośniki taśmowe do wiórów,
- przenośniki drobnych przedmiotów,
- przenośniki łańcuchowe,
- transportery odpadów z pras,
- przenośniki odpadów z pras,
- taśmy stalowe zawiasowe,
- transportery wiórów.

Ponadto oferujemy przenośniki taśmowe do wiórów i odpadów z taśmą stalową oraz przenośniki zgarniakowe do odpadów blach. Zajmujemy się montażem i uruchomieniem urządzeń oraz opracowujemy dokumentację techniczną w zakresie sterowania i automatyki. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Transpotech.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń